Sielä jossain kaupasssa missä viimeksi näimme.Sait pääni sekaisin taas.
Vaalea nainen nähtäisimpä
Enpystyunohtamaan
25<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 25
Vanhimmat
Missä kaupassa:)
Peesi :)
Niin käy ja olit siellä viime lauantainaki.
Niin olin.. töissä vai ostoksilla?
Ostoksilla tais olla muuten päälläsi jotain vaaleen punasta.
Ai sä olet tää tyyppi :)
No millainen kerro jotain.
Kerroppa jotain jos olisit se oikea.
Viittasin ennemmin aikaisempiin palstaesiintymisiisi, mutta olen kyllä vaalea nainen ja saattanut jopa vaaleanpunaista pitää päälläkin viime viikolla, en silti jotenkin usko minun olevan hän :) meitä on varmasti monta muutakin. missä päin maata?
Etelä -Pohjanmaa kyseinen nainen luulun että tietää.
Ohhoijaa ja taas yksi ihminen etsimässä neulaa heinäsuovasta, kylläpä naurattaa tällaiset. Miksi ihminen ei uskalla tutustua siihen toiseen ihmiseen normaalielämässä, vaan elää mieluummin mielikuvituksessa näiden palstojen kautta?
Öitä kaunis vaalee ikävä sua.
Ohhoh... Kylläpä kolahti jotain tuntomerkkejä lisää pliis!!
Voi vitsit sentään. Niin selvät tuntomerkit ettei paremmasta väliä. Tuohan on helppoa, sillä eihän Suomessa ole montaa vaaleaa naista, joka kävisi kaupassa.
No kun tietäis keneen ottais yhteyttä.. Tuntomerkkejä itsestään?
Kylä kaupalla näin tämän ihana naisen nähty on joskus enneminki muualla.
No kai sä tiedät et miehet tekee yleensä aloitteen... Nykyään on niin munattomia miehiä kun ei uskalleta selkeesti näyttää kiinnostustaan..
Tämä kaunokainen on kyllä varmaan huomannut jo mun kiinnostuksen häneen. Ei ole vain ollut vielä sopivaa tilaisuutta mutta ehkäpä se vielä tulee.
Taisit muuten tulla vastaan tänään kaunokaiseni.Koskas tapaisimme.
Siis punasessa autossa.
Tietäisit mun öyni siis täysi helvehtti
On muuten raskasta joskus
Nainen mulla ikävä sua mistä etsiä kun joskus vain törmäillään. IKÄVÄ
Missä vietät juhannuksen nainen vaalee.
Ajattelen nytkin vain sua haluaisin sinut syleilyyn.