Jaa se kanssamme.
Oletko kokenut yliluonnollisen tapahtuman?
AgentMulder
39<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 39
Vanhimmat
No en mä tänne sellaista..
Yliluonnollinen orkku. Kerran jos kaksikin. E-naisen syyksi veikkaisin.
Oli kiva kuulla :)
Sinullakin muutama orkku yliluonnollisia ENaisen syytä. Mutta siitä jo muutama vuosi. Nyt E nainen on mennyt jonkun muun matkaan . vai onko. Minun ei kuitenkaan.
telepatia
jep
Kerron hänelle kokemukseni, sitten kun jos josku solemme yhdessä.
Unia
Ehkä jopa rakkaus itse on juuri sitä. Näet tietyn ihmisen, jota vain rakastat. Tietämättä, tuntematta vailla mennyttä vailla tulevaa. Rakkaus vain on olemassa tätä ihmistä kohtaan. Olkoonkin nyt jo niin.. että tunnen hänet kyllä ja enemmän vain rakastan.
Ikävä palstan jumittaminen on yksi yliluonnollinen kokemus ja se vasta jännää onkin että mainokset toimivat moitteettomasti ja salamannopeasti.
Olen ja tulen kokemaan. Talo jossa asun on niitä täynnä. Aiemmin oli enemmän, mutta nyt ei niin voimakkaasti, mutta yhäkin ne vain on "läsnä".
En pelkää, ei ne haittaa, mahdumme samaan taloon.
Ahaa minä luin ensin että ikäväpalstalla jumittaminen on yliluonnollinen asia :D no voihan ollakin
En. Siksi olenkin kuiva realisti.
Toissa öinen valvominen lähenteli kyllä sellaista, kun niin vahvasti tunsin hänet siinä, minussa, vaikkei ollutkaan ja kuitenkin lopputulos oli huikea... ! Muut voin kertoa ajan kanssa kahden sille oikealle ja niitähän riittää!
Ihan tutulta kuullostaa sun kokemukset, mulla oli uskomaton ilta eilen ja se lopputulos huh huh...
https://youtu.be/TVeDvdukgOg
Tämän nähtyäni uskon minäkin. Pelottava kokemus : /
googletin.
uutisankkaako metsästät?
Olen usein lentänyt lentokoneella luonnon yli, onhan sekin tavallaa yliluonnollinen tapaus.
"Nyt kävi yli ymmärryksen, sanoi muinainen ukko ku täi päälaellaan käveli", meinaili Uuno Laskso elokuvassa Kaunis Veera -että sai nauraa taas.
Että samanlainen vitsi.
Näin rakkaani täällä palstalla eilen ja hän hymyili jännästi!
http://photoslib.com/fat-ugly-people-images/oh25252breally2525.jpg.html
Rosvot pakenevat wc- kautta sityn poliisiasemalta. Jos haluat auttaa poliisia nappaaman rosvon, pidä kiirettä ja rakenna tehokas seinä pytyn eteen, muuten rosvot kurkki yli. Ihme uni. Siispä kertokaa mitä ihmettä merkitsee uni, jossa menen vessaan toisen kanssa yöllä.
kävi kolmetoista aavetta imemässä tikkariani viime yönä. Ne oli sellaisia mädäntyneen ruumiin näköisiä akkoja. Oli kyllä ihan mielenkiintoinen kokemus...
https://www.youtube.com/watch?v=0TgRQeQ7dSQ
Kyllähän se Pyhä Henki joskus jotain ilmottaa. Sellasta se on, lähellä luontoa elämistä
siinä suhteessa.
Olen, kutittelua, tönimistä yms.
jännäää ;D
Eilen viimeksi kuulin koirani kanssa keittiöstä vuosi sitten kuolleen koirani askeleet. Molemmat käännyimme katsomaan äänien suuntaan yhtä aikaa.
Täältä palstalta luin kuinka hän kuvaili häitään, nuoli morsmaikun haavat ja se ui metsälammessa.
En ikinä.
Luulen näkeväni hänet joka päivä :)
kummitusjuttu on tää borleyn pappila. lukekaa wikipediasta.
Olen ja just tänään. Paasin nettiin kovan yrityksen jälkeen.
Siihen vaikutti varmasti itse Jumala
Olen kyllä useammankin kerran.
Samoin
No tämä on niin umpisöpöä ja herkkää, mutta totta- kerran ajattelin yhdestä että voiii eii, et sä nyt huomaa mua ja sitten hänen päänsä kääntyi-huii en uskaltannu katsoo suoraan. Niin, tässä oli yksi esimerkki.
Telepatia toiminut välillämme monta kertaa uskomattomalla tavalla. Hämmästelty rakkaan ihanan naisen kanssa useaan otteeseen.
En ole. Olen taipuvainen uskomaan, että kaikille löytyy luonnollinen selitys :) Mitä muuten tarkoittaa yliluonnollinen ;) Yliluonnollinen voi olla täysin luonnollista, mutta me emme vain ymmärrä sitä :) kaikelle kokemalleni on tähän asti löytynyt "luonnollinen " selitys ;D