Löytyisikö matkaseuraa viikoksi heinäkuussa, äkkilähtö aikaisintaan 2.7. paluu viimeistään 24.7. Kohteena joku välimeren maista.
En ole matkustanut yksin koskaan aikaisemmin, joten juttuseuraa olisin vailla kävelyille, retkille ja ravintoloihin.
Heteronainen 50
Äkkilähtö 50+
4
58
Vastaukset
- Heinäloma15
Hei, minullakin loma heinäkuussa ja olen hetero 50 :). Mistäpäin olet?
- Heinäk15
Olen Keski-Suomesta. Jos olet todella lähdössä, olisi mukava tietää mine ensisijaisesti haluaisit mennä. Itse pitäisin rantalomaa parempana mutta kaupunkilomakaan ei ole pois suljettu.
- Heinäloma15
Kiva, minäkin ajattelen rantalomaa. Pääsen lähtemään aikaisintaan ma 13.7. Olen Helsingistä.
- Heinäk15
Lähtöpäiviksi jäisivät siis 13.-17.7. Mikä olisi hyvä kohde? Kreikassa ja Espanjassa olen ollut useammin, Turkissa vain kerran. Olen viihtynyt hyvin kaikissa maissa. Matkaan liittyvää voi lähettää minulle osoitteeseen:
[email protected]
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1114377Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv572508Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?781650Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko61113- 66854
- 21843
Olet mies aika ailahteleva luonteeltasi
Olen nähnyt kuinka olet iloinen, sosiaalinen ja osallistuva. Autat ja kannustat muita. Ja sitten olen nähnyt kuinka istu118823- 39802
Olisin valmis tutustumaan uudelleen
En menneisyyden kautta vaan haluaisin tutustua ihmiseen, jollaiseksi olet kasvanut.50779- 62768