Eilen kun kävin kaupassa, niin tuli tarve mennä vessaan. Menin kaupan invavessaan, ja näin roskiksessa rullalle käärityn kuukautissiteen. Aukaisin sen, ja se oli verinen. Haistoin sitä, ja kiihotuin. Kävin tänään taas siinä samassa vessassa, siinä toivossa, että olis käytetty side löytynyt. Olisin tahtonut viettää runkkusession siteen kanssa. Mutta ei löytynyt sillä kertaa sidettä.
Kuukautisside fetissi
Sidefetissi
4284
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Hei mä annan sulle yhen neuvon.. Mee lääkäriin! Ja... ootko muuten nainen vai miess?? ikäsi?? >://
Olen 24 vuotias mies.
Se on hienoa! Sitten lääkäri on aivan väärä paikka sinulle! Siirry suoraan mielenterveysosastolle! :D juu ei sun tartte ei ny toi vielä niin vakavalta kuulosta... :)
Joko oot joku trolli tai sit sul on asiat huonosti ihan oikeesti... :/ mutta onhan mullakin.. mutta vähän toisella tavalla... enkä ole käynyt kertaakaan lääkärissä siitä syystä :)) ainakaan vielä ://