palstalla kyll voi skriivaa,

maailmas monta ihmeelistä asiaa... tyttö hei, mä sain fudut ciasta, jo silloin, ennen maitohampies puhkeemista. olin otettu. mieti tyttö mieti.

https://www.youtube.com/watch?v=PGKjZ27r4h0

t.palstal lalllaaaa
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

sairaalasta ?

Äänestä

huoneessa ja saa netin huoneeseen !

Äänestä

5o luvulla kun sait potkut sun täytyy olla tosi vanha hahhahaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


treshombres kirjoitti:

maailmas monta ihmeelistä asiaa... tyttö hei, mä sain fudut ciasta, jo silloin, ennen maitohampies puhkeemista. olin otettu. mieti tyttö mieti.

https://www.youtube.com/watch?v=PGKjZ27r4h0

t.palstal lalllaaaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu