onko teistä kukaan vampyyri??? luulen että itse olen koska minä aina himoitsen hirveästi verta ja aina kun katson jonkun kaulaa tekee mieli puraista sitä?! olen tosi kalpea ja olen erityisen urheilullien. olen aina koulun liikunnassa paras ja muut ihmettelee miten olen esim niin nopea? silmäni vaihtavat joskus väriä ja se on outoa, osaako joku auttaaa?! olen usein aina imenyt haavoistani verta ja olen tehnyt myös viiltoja tahallaani koska veri on nii hyvää. enkä tykkää auringosta vaa yleensä liikun pimeellä!
Vastaukset 8
- vampyyrit.tunnetaan
Otapa selvää onko kukaan suvussasi Juutalainen.
- Testattu_juttu
Helppo vampyyritesti:
1) Odota, että on aurinkoinen päivä
2) Mene pihamaalle suoraan auringonvaloon
3A) Sytyt palamaan -> Olet vampyyri
3B) Et syty palamaan -> Et ole vampyyri - Nopeuslasku
Kaikki vastaavat idiootteja asioita . Itse en pois sulje vampyyrejen mahdollisuutta . Ainut asia mitä keksin on vain yritä elää sen kanssa .
- Mengelenkives
Jos tunnet olevasi vämppyyri, olet
a) mieleltäsi vinksahtanut - Dadadaddsa
Oletkohan katsonut liikaa twilighteja ?
- 13wee
Itte en oo, vaan pikemminki näytän ja oon vähän niinku jeff. Mut en silti tapa toisii siis jollei oo... nik en sanokkaa oon 13wee nainen, onn 174cm ja 81gr. Yleensä mustii ja muit tummii värei. Varokaa mua.. no ei ny oikeest.
- 13wee
Ei käsityst sun jutustas, eikä mua vois vähempää kiinnostaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Pyhäjärvi syvällä kusessa
Pyhäjärvi ei tule selviämään millään tästä alhosta. Ollaan aivan liian syvällä. https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/pyha1371483- 1481081
Miten voi sinun
tunteet yhtäkkiä kuolla kuin napista painamalla? Et enää vilkaisekaan minuun päin vaan jos vahingossa näet minut käännät69926- 68733
Miksi naiset haluavat itseään vanhemman kumppanin? Vai haluavatko?
Tuolla toisessa ketjussa tuli esille tämä kysymys ja se on mielestäni hyvä kysymys. Kiitos scrg:lle tämän kysymyksen esi250726PYHÄJÄRVEN KAUPUNKI VALTIOVARAINMINESTERIÖN ARVIOINTIMENETTELYYN..TE
...siinä se nyt on, mitä tässä enää vikistään. Uutiset Yle, 14.8. Klo 20.30, ei tunnu mukavalta.56723- 37609
Missä vaiheessa
Unohdit minut? Onko sinulla oikeasti mies jota rakastat? Tiedän että möhlin ja odotin liikaa. Ei tarvitse vastata jos et33561Ernest Lawson rehellisenä vaikeasta TTK-tilanteesta: "Vain harvan ja valitun henkilön tiedossa"
Tanssii Tähtien Kanssa tulee syksyn iloksi ja tiedossa on suosikkisarjan 19. kausi. Tulevalla kaudella nähdään iso uudi7561- 39537