Olisikohan jo nykyisin saatavissa jossain meillä Suomenmaassa tätä Aveeno-merkkiä?
Itse löysin Englannista ja olen sieltä tuonut, mutta eihän siellä niin usein tule käytyä, että riittäisi pitkäaikaiseen käyttöön?
Englannissa saa apteekintyyppisistä paikoista eli voisiko meillä tulla vaikka Yliopiston apteekkiin?
On tosi hyvä tuote esim. Aveeno kosteusvoide kropalle.
Aveeno kosteusvoide
laventeli51
1
1046
Vastaukset
- Kuivakäsi
Täältä löytyy https://www.hellimmin.fi
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1164755Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1834479Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.1171922- 4031701
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a331462Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann61189Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3681176- 741100
- 741045
- 92988