Trollaako Kylmis?

Kuolema_Kylmäkädelle_ry

Kun otetaan Oulun Maikkula, niin missä on lähin sikala?

7

166

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • vastaus_kysymykseen

      0.00 metrin päässä

    • Tunkkapussi_

      Kun Santtu sammuu, niin Kylmis tiirikoi Opel Asconan käyntiin ja lähtee ajamaan 300 kilometrin työmatkansa. Bensaan ei mene penniäkään, koska aina, kun Kylmäkäsi pysähtyy kuselle, se samalla hönkäisee tankkiin ja taas ajetaan 100 kilometriä aivan keviästi. Santtu ei edes huomaa, että Kylmis ajelee sen autolla työmatkansa.

      • Se on lukittujen ovien takana turvassa kylmiksen sikala matka hyökkäyksiltä. Ja on siinä konekkin otettu auki


      • heeeliummmmi

        Tykkäätkö pattereista? Saat 4 kpl Duracell Ultra paristoa vain 1 eurolla! Etsi linkki googlen avulla. Kuitenki tykkäät pattereista :D


    • ovipönkkä-

      Maikkulahan on maaseutua, mutta ei siellä sikalaa taida olla, muualla kuin kylmiksen päässä. Se varmaan kuvittelee omia aivojansa sikolätiksi ja omia aivoituksia sianpaskaksi, joita se lapioi sieltä ulos.

      • Kuolema_Kylmäkädelle_ry

        Kylmis on skitsofreenikko. Se elää aivan omissa Maa-ilmoissaan, tappelee ovihyökkääjiä vastaan puukolla ja pönkkää oviaan. Tavalliselle ihmiselle tyypin elämä saattaa tuntua suorastaan kammottavalta, mutta Kylmis on täysin jossain muualla.


    • Ex-tissu.se

      Ex-tissu.se

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rakastan sinua

      Anteeksi että epäilin sinua.. ❤️
      Ikävä
      62
      978
    2. Medvedev: Suomi tuhoutuu ydinsodassa ensimmäisenä

      Venäjän ydinaseilla on lyhyin matka Suomeen, joten ydinsodassa Suomi tuhoutuu heti sodan alkuminuuteilla, muilla mailla
      Maailman menoa
      296
      883
    3. Mitähän meinaat

      Vai meinaatko mitään kohtaamisen suhteen?
      Ikävä
      60
      780
    4. Oletko hyljännyt minut mies?

      Toivottavasti et. 🥺🥺🥺🥺🥺
      Ikävä
      55
      683
    5. Onko se loukkaavaa

      Kun joka kerta tuijotan sun peppua. En mahda sille mitään, että se vangitsee katseeni. Pohdin vain että ei minusta ole k
      Ikävä
      96
      603
    6. Onko kaivattusi seinäruusu?

      Kun hän saapuu paikalle, huomaako kukaan, vai kääntyvätkö päät? Onko se hyvä vai huono juttu? Oletko sinä huomattu vai
      Ikävä
      46
      591
    7. Tiedätkö kaivattusi musiikkimaun?

      Minkälaisesta musiikista hän pitää?
      Ikävä
      57
      590
    8. Jippii ! Zoon konkurssia tutkitaan .

      Vihdoinkin jotakin tietoa.
      Ähtäri
      24
      589
    9. Nykytiedon valossa

      Tekisitkö nykyisellä tietämyksellä jotain toisin ja mitä se olisi?
      Ikävä
      79
      564
    10. Hotellille löytyi ostaja....

      Tämän päivän Kainuun Sanomissa oli uutinen, että pesänhoitajan mukaan Hotelli Kainuu myydään ensiviikolla. Hieno homma,
      Kuhmo
      13
      539
    Aihe