Pääsen seurakunnan 10-12v tyttöjen leirille leiri-isännäksi. Olen lapsirakas työtön jannu.. En malta odottaa, että pääsen pikkumimmien kanssa lämmittämään saunaa! Tulen myös tekemään "huonetarkastuksia", että tytöt nukkuvat kiltisti ja ajoissa! Ja jos sattuu olemaan kuumat ilmat, täytyy pimppi ja pylly pestä joka aamu, sekä vaihtaa puhtaat pikkupöksyt! Sitten lumoan pikkumimmit kitaransoitollani. :3
<3
<3
Vastaukset 12
Vanhimmat
öhh.. ei pahalla mutta tästä sun kirjoituskesta saa hiema pedo vibat..
Tätä tää on että aina pitää tuomita heti =)
Mitä helvettiä? Pliis älä sano että oot tosissas!
Voiko tästä soittaa suoraan hätänumeroon vai onko poliisilla joku toinen numero johon voi soittaa?
No mikä on? Kukas muu se valvoo, että puhtaat pikkuhousut yms vaihdetaan, jos ei leiriohjaaja/isäntä? Ja useinmiten myös se leiri isäntä lämmittää saunat! : )
laittakaa www.poliisi.fi/nettivinkki
kylä vanhemmat kiittää kun pikku tytöt on pesty ja puunattu =) hyvää työtä teette kaikki lapsi valvojat,, todela tyytyväinen seura kunnan järjestämiin puuhiin
ei jumalauta. tules käymään heti asemalla
Mutta juurihan minä sen alaastejutun takia tulin =) Ei siellä jaksa rampata =)
Vittu miten sairasta vitsailla tällaisilla jutuilla. Pikkasen saatettaisiin porukalla hivuttaa sinua jos saataisiin kiinni kaltaisesi pedofiilipaska. Kunnolla kun hakkaisi ja potkisi munille niin ei pedofiilipaskalla seisoisi ainakaan vuoteen. Sitten vähän tupakantumpeilla polteittaisiin ihoa ja tungettaisiin kynsien alle hammastikkuja. Vielä kun kunnon koivuhalon lopuksi tunkisi perseeseen niin tietäisit miltä tuntuu tulla raiskatuksi. Ihan vitun pimeetä että aikuinen äijä fantasioi pikkulapsista kun Suomi on täynnä aikuisia naisia. Tuollaiset pellet ei varmaan koskaan ole saanut pillua ja sitten pillupuuttessa aletaan fantasioimaan lapsien hyväksikäyttämisestä kun ne ei pysty pistämään vastaan kun tunget rupisen pippelisi heihin tai huijaat heidät jotenkin koskettelemaan riutunutta elintäsi. Vittu pitäisi tuollaisilta ottaa vaan rikoksentekoväline valtiolle jo ennen tekoa. Rikoksen suunnitteleminenkin on nykyään rikos ja ilmoitin tästä langasta poliisille. Nauti siitä kun heräät paskaisesta yksiöstäsi mälliboksereissasi kun raavaat poliisit kaasuttavat sinut ja raahaavat maijan perään pamputettavaksi. Siinä saa pedofiili ansionsa mukaan. Ihan vitun sairasta.
Usko tai älä, mutta kyllä minä vain olen menossa tyttöjen leirille isännäksi, sekä soittamaan kitaraa! Hyväksikäytöstä tai raiskauksista on turha puhua. Ihan normaali, terve läheisyys riittää! =)
Usko tai älä, mutta kyllä minä vain olen menossa tyttöjen leirille isännäksi, sekä soittamaan kitaraa! Hyväksikäytöstä tai raiskauksista on turha puhua. Ihan normaali, terve läheisyys riittää!
Onneksi olkoon työpaikasta, tuntuvat olevan kiven alla nykyään. Muista, että jos hoidat hommat hyvin niin voit saada pitemmän sopparin tai päästä jopa vakituiseksi :O