Näin valveutuneena ja isänmaallisena miehenä olen sitä mieltä, että ovia ja ikkunoita sulkevat ja hautoja jo valmiiksi kaivavat persut tulevat kalliiksi Suomelle. Sinivihreästi ajatteleva SSS-rintamalinjahallitus ei ole oikea elin hoitamaan tätä asiaa sille tasolle, että äidinmaamme kasvot kulkisivat ilman kyyneleitä näissä kansainvälisissa puhureissa. Aionkin muuttaa Venäjälle raikkaamaan poliittisen ilmapiirin pariin.
Vastaukset 3
- MeidänPitäisiMuuttaaNeuv
Aivan todellakin! Meitä perussuomalaisia ei ymmärretä täällä Suomessa ollenkaan! Mutta olen aivan varma, että Isä Putin on meidän puolellamme, ja hän on jo jonkin aikaa odottanut, milloin ensimmäinen perussuomalainen pioneeri uskaltaa loikata rautaesiripun yli Venäjälle muistelemaan vanhan Neuvostoliiton kansojen paratiisia!
Mielestäni meidän kaikkien perussuomalaisten pitäisi muuttaa Neuvostoliittoon ja perustaa sinne Isä Putinin suosiollisella avustuksella puhtaasti persu kansankommuuni elikkä siis jonkinlainen kolhoosi tai sovhoosi, jossa me voisimme valmistaa vaikkapa separaattoreita Ukrainen kansantasavaltojen maitotalouden nostamiseksi kunniaan ja sosialistisen voin valmistamiseksi kaikille hyväsosaisille, joilla kansojen paratiisissa on vielä varaa yleensä ostaa mitään kaupasta.
Neuvostoliitossa meitä ymmärretään, eikä kukaan moiti siellä Suurta Johtajaamme ja hänen pitkiä nenäkarvojaan!
Olkoon ylistetty kansojen paratiisi, minne me nyt matkaamme ja jatkamme siellä taistelua sekä euroa että Yhdysvaltojen ja EU:n imperialismia vastaan! Varmaan saamme taistelussamme tukea myös Kiinalta, jota kiinnostaa Euroopan imperialismin jälkeisen taistelun markkinat!- OttakaaVisikirjatMukaan
Parasta varmasti meille kaikille, ja muistakaa kertoa milloin kyyditykset järjestetään ja että jokainen muistaa ottaa virsikirjan mukaan, niitähän ei saa ostettua mistään Neuvostoliitosta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaiset nuoret Eu:n köyhimpiä?
Suomalaisen nuoren varallisuus keskimäärin 5000e. Eu:ssa keskimäärin 25 000e.2291596- 911270
Sofia teki aika pahat oharit
Leikkiikö Sofia kansainvälistä kosmopoliittia vai menikö rehdisti pupu pöksyyn, kun perui viestillä tulonsa puoli tunti2411213- 67985
- 75901
- 41685
- 57639
Muiden vaikutus
Oletko antanut muiden vaikuttaa mielipiteisiisi, tunteisiini tai valintoihisi suhteessa kaivattuusi?80552- 45527
No tavallaan seuraava kohtaaminen on käänteentekevä
Koska sanon sulle että rakastan sua. On aika. Pösilö.29514