karhumäki paras

karhumäki on ainoa oikea paikka imatralla missä sivistynyt väki voi asua.rajapatsaalla asustelee mustalaiset ja venäjän vähemmistö,sienimäellä entiset ja tulevat narkkarit,niskalla ja virasojalla työttömät luuserit,meltola on paikka junteille jotka luulevat olevansa parempaa väkeä ja loput asuinalueet kuuluvat perseauki oleville ovakolaisille ja enson poispotkituille runkkareille.KYLLÄ JÄMPTI ON NÄIN.haistaakaa luuserit paska ja painukaa paremman väen edestä pois
511369
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 51

Vanhimmat

juu, oikeessa olet Karhumäen sivistyksen suhteen...totaa, unohit laittaa sen, missä itse asut....

Äänestä
  • joo just siinä näkee kuka asuu sienimäellä aivot pössytelty pilalle.onnea

    Äänestä

  • huomaan että oot sienimäen homppeleita

    Äänestä

  • linnalankatu3ssa asuu erittäin sivistyneitä kyttääjiä esm. neiti mielonen herrasväki ruokonen -kemppainen tosiuskovainen kesseli he tekevät erittäin arvokasta javaativaa työtä itseäänsäästä mättä javalitta mattakokoyhteisen Suomen hyväksi Kaupunki palkitkoon heidät

    Äänestä

  • kmrm kirjoitti:

    huomaan että oot sienimäen homppeleita

    🌈🌈🌈

    Äänestä

Karhumäki joo on paras,ite asun tainiokoulun lähellä..

Äänestä

sitten vasta voi kertoa mikä on paras, jos on asunut joka paikassa, eihän niitä muuten voi vertailla.

Äänestä

Karhumäellä ei asu ku kuolleet ihmiset!

Äänestä

Kyllä Teppanala on vaan edelleen paras asuinalue Imatralla!

Äänestä
  • no huh ja huh nyt pääsi ilmoille kommentti joka on sieltä hurjimmasta päästä.siis teppanala hyi saatana mikä paikka.

    Äänestä

  • Ehei, nyt kyllä erehdyit pahasti! Kyllä Teppanalassa asuvat ne, jotka pitävät rauhallisesta ja turvallisesta asuinalueesta.

    Äänestä

  • teppanalanrikasmies kirjoitti:

    Ehei, nyt kyllä erehdyit pahasti! Kyllä Teppanalassa asuvat ne, jotka pitävät rauhallisesta ja turvallisesta asuinalueesta.

    siis oikeesti ootko joku helvetin vajakki.teppanala voi perkele, romutehdas kolisee naapurissa ja kalakauppa löyhkää aidan takana.ryssämaasturit kaahailee saippuaostoksilla pietarinriellä.vittu mitä ryteikköä koko teppanala eihän siellä parempi väki voi asua.malminkadun mustalaiset kaupitteelee pitsejä ym siis hyi helvetti

    Äänestä

  • siis eihän karhumäellä kukaan haluu asuu. hyi helvetti miten kusine mesta. spuget pyörii pientareilla pireissään matkalla mullan-alle. ja lyhyt matka onkin. ai saatana mikä läppä huh huh :D ja vielä rikas!! ai helevetti :)

    Äänestä

paras paikka missä valkee hirvi asuu niin voi aina käydä nusasemas

Äänestä

Niin, Imatra, kuoleva paikkakunta jossa n.60-80 % (prosenttia) alle n. 35-40-vuotiaista ihmisistä ovat sukurutsauksen tuloksia, siis sisäsiittoista väkeä. Kattokaa väestömäärän kehitystä, suurin osa fiksuimmista ovat hävinneet. Outoa porukkaa, pillerit ja piikki maistuu. Sääliksi käy niitä jotka tekevät sielläkin töitä oikeasti, koska hörhöjen määrä kasvaa kasvamistaan. Jos siellä käyt, ei siellä näe ketään, vain tavalliset ihmiset ruoka ostoksilla, niin. Iltaisin tyhjät kadut.. Hörhöt piikki perseessä koneensa ääressä kuin Rotat viemäreissään ja kun ulos lähtevät pimeällä, tappavat toisiaan sekopäissään..?? Hah...

Äänestä
  • oot kyllä niin porissa ja pää pirissä.ei se haittaa.yhdy vaan serkkupoikaasi ja piikitä piikitä

    Äänestä

Kyllä Karhumäki on sivistyneille ihmisille paras asuinpaikka.
Pitäisi vain löytää jostain niitä sivistyneitä ihmisiä.

Äänestä

you got that right...!

Äänestä

Karhumäki/tainiokoski paras...sienimäki kuollu juoppojen paikķa...v.niska käpykylä,kuollu,pulsujen paikka...matara narkkis,mannejen,juoppojen paikka...muut loput imatraa muuten vaan idioottijen paikka..

Äänestä

Kyllä Karhunmäki on paras ja erityisen hyvä asuinpaikka on mahdollisimman lähellä hautausmaata, säästöä matkakuluissa.

Äänestä

Sivistys näkyy, kuuluu ja sen haistaa ja maistaa. Sitä on imatralainen sivistys.

Äänestä

Iloisen karjalaiskaupungin hyväntuuliset asukkaat kehuvat omaa kotiseutuansa ja toisiansa . Ihanaa olla Imatralainen.

Äänestä

onks karhunmäellä paljon karhuja? tai sienimäessä sieniä? mansikkalas mansikoita? jakolas jakorasioita?

Äänestä
  • on.

    Äänestä

you got that right again...!

Äänestä

ennevanhaan kaiikki juopot asui karhunpesän vaikutusalueella.

Äänestä

niin varmaan sulla on yksiö karhumäen hautausmaalla, siellä on hiljaista , vitun erijäte paskahousu aivohalvaus potilas

Äänestä

onko paperimiehiä paljon karhumäellä?

Äänestä

Imatran normaalein, sivistynein ja hyvätuloisin väki asuu Meltolassa. Loppu Imatra alkoholisoitunutta, mielenterveysongelmaisia, työttömiä luusereita täysi. Ihan sama mitä vingutte vastaan,jos lukea edes osaatte :)

Äänestä

missä asuu kovapalkkaisia paperimiehiä?

Äänestä

JUOPPOGETTO KARHUNMÄKI...jossa asuu myös kaupungin hiivaisimmat fosut.

Äänestä

meltola hyi helvetti.siellä on pakkastakin aina kymmenen astetta enemmän kuin karhumäellä.sopiva paikka venälisille ja pultsareille

Äänestä
  • Meltolassa asuu oikeesti fiksut ihmiset, lapset ja nuoriso hyvinkasvatettuja.
    Ei se pakkanenkaan haittaa, meillä on varaa turkkeihin ja talon lämmityksiin.
    Autoillekin on lämpimät tallit.
    Ja tietysti kaunis, lämmin vaimo vieressä.

    Äänestä

Ei imatralla voi käydä edes kaupassa....joku voi tappaa kadulle...Kiitos vaan,mutta vältän kuin ruttoa tuota paikkakuntaa!

Äänestä

Karhunmäellä on joka yö puukkohippaleikit-

Äänestä

KARHUNMÄEN AIVOINVAlIDI JA MANSIKKALA LIDI YHTYY....... FUUSIO ON TOTTA...nyt alkaa kiljun kotimarkkinointi.

Äänestä

Koko Imatra tylsä juoppojen paratiisi,siksi muutin jo 10-vuotta sitten keski-suomeen.
Tulkaa perässä ,vielä kun ehditte.Tylsyys ja juoppous on tarttuvaa.

Äänestä

mie muutin Thaimaahan jossa asuu viisaus.

Äänestä

Karhumäkeen ne rysytkin muuttaa ajastaan.

Äänestä

Pena on asunt karhumäel

Äänestä
  • Totta 👍

    Äänestä

  • Anonyymi00042 kirjoitti:

    Totta 👍

    Pena ❤️❤️❤️❤️

    Äänestä

Peeenaaa ❤️❤️❤️❤️❤️

Äänestä
  • Aijai ku narsisti ihailee itseään...

    Äänestä

  • Anonyymi00046 kirjoitti:

    Aijai ku narsisti ihailee itseään...

    Pena on palstan somestara 👍

    Äänestä

Pena hallitsee karhumäen👍👍👍

Äänestä
  • Olen palsta kurko

    T;Pena

    Äänestä

"painukaa paremman väen edestä pois"

Tyyppi ei edes tiedä millä perustein "parempi väki" määritellään. Tuolla on lukemattomia B luokkaan kuuluvia, jotka kuvittelee olevansa parempaa väkeä mm. valtansa perusteella.

Naisen pitäisi tietää, ettei koske mieheen joka kasvattaa partaa, eikä varsinkaan silmälasit tarvitsevaan, tai C luokkaan kuuluvaan. Tätä ei koulu opeta, ja se näyy prkle perimässä!

Äänestä

Senhän näkee asuntojen hinnoistakin nämä "syväjoki" alueet.

Äänestä

Vaimol oli kämppä karhumäel, mie en oo omistant koskaan mitään asuntoo

T:Pena

Äänestä

Sinne joutaa rysyt monttuun.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


richmänkarhumäki kirjoitti:

karhumäki on ainoa oikea paikka imatralla missä sivistynyt väki voi asua.rajapatsaalla asustelee mustalaiset ja venäjän vähemmistö,sienimäellä entiset ja tulevat narkkarit,niskalla ja virasojalla työttömät luuserit,meltola on paikka junteille jotka luulevat olevansa parempaa väkeä ja loput asuinalueet kuuluvat perseauki oleville ovakolaisille ja enson poispotkituille runkkareille.KYLLÄ JÄMPTI ON NÄIN.haistaakaa luuserit paska ja painukaa paremman väen edestä pois

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu