Olin yksin kotimiehenä vanhempani olivat kyläilemässä sukulaisien luona. Vietin viikko sitten synttäreitä täyttäessäni kahdeksantoista eikä minulla ollut poikakaveria. Periaatteeni oli jos alkaisin seurustella minun täytyisi todella pitää kaverista. Olin jo monta vuotta hyväilemällä pilluani saanut orkun kävin syöttämässä koiran häkissä ja tulin sisälle mennen loikoilemaan huoneeseeni joka oli toisessa päässä taloamme. Loikoilin alastomana koska ulkona mittari näytti hellelukemia aloin hyväillä napakoita rintojani saaden ne nousemaan pystyyn. Vein käteni mättäälleni tunsin kostuneeni hieroin klitoristani hiljalleen tunsin tutun kiihotuksen alkavan. Tunsin häpyhuulien avautuvan painoin sormeani pitemmälle sisään kunnes tunsin ehjän kimmoisan immenkalvon jota ei monella ikäiselläni ylioppilaalla ollut. Minulla ei ollut mitään paineita päästä siitä eroon yrittäjiä oli riittänyt mutten yhdenkään miespuolisen ollut antanut edes koitella ja siksi olin saanut pihtarin nimen.
Tunsin saadessani hyväilyjeni tuloksena orkun tiesin siitä uupuvan jotakin toivoin silloin että olisin kovan kullin seivästämä. Levitin lisää jalkojani äkkiä tuli outo tunne tai ääni aukaisin silmäni näin huoneeni ovella tuttavan yli kuusikymppisen Timon katselevan pilluni hyväilyä. Näin Timolla olevan vain sortsit jalassa ja niiden pullottavan tiesin hyväilyjeni kiihottaneen. Äkkiä tajusin haluavani tätä isokokoista miehen körilästä ensimmäiseksi rakastajakseni olin kuullut salaa äitini jutelleen siskolleen menettäneen neitsyytensä Timolle.
Pyysin Timoa riisumaan ja tulemaan viereeni Timo kysyi oletko Mirja aivan varma asiastasi ja annatko minun todella panna sinua en ole poikanen pillusi joutuu koville nyt on vielä mahdollisuus perua pyyntösi. Totesin että riisu olin varma asiasta halusin nähdä pystyykö äitini panija minutkin hoitelemaan. Timo sanoi käyvänsä laittamassa oven lukkoon ja tuli sitten sänkyni viereen laskien sortsinsa sieltä ponnahti esille erittäin isokokoinen paljaspäinen kulli. Timo laskeutui viereeni suudellen alkaen isoilla kourillaan hyväillä rintojani vien käteni kullille tunnustellen sen kovuutta. Ainoastaan terska tuntui pehmeältä...
Lue koko tarina täältä:
http://seksitarinat.koeajo.com/eka-kerta/tuttava-yllatti/
Tuttava yllätti
9
5143
Vastaukset
- huhhyvä
Huoh, tää oli hyvä!
vielä ku sais ton lauserakenteen menemään kohdalleen
- välimerkki
"...jota ei monella ikäiselläni ylioppilaalla ollut. "
Menikö äidinkieli läpi? Tuntuu, että jokin ei vaan nyt täsmää.- nussijamies
Et oo tainnu saa pillua vähään aikaan kun pilkkuihin pitää keskittyä
- lastilasse
Lastit tälle
- kullipystyyn
Vein käteni mättäälleni, sieltä ponnahti esille erittäin isokokoinen paljaspäinen klitoris jota ei monella ikäiselläni ylioppilaalla ollut, kullin seivästämä Timo laskeutui alastomana sänkyni viereen ja ponnahti sieltä huoneeseeni joka oli toisessa päässä taloamme. Ainoastaan kulli tuntui pehmeältä.
- rrrreinikaine
Alko kyllä taas maar panettaa niin maan perhanasti
- arirung
Kyllä tälläsille videoille kelpaa runkutella
- latman
Tuli tosta tarinasta mieleen yks exä, tai oikeastaan ex-pano - omalla tavallaan aika kiimanen tapaus. Kerto yhestä itelleen sattuneesta jutusta, joka oli vähän saman tapanen mitä tässä kuvailtiin
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2313011Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1972646Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1121253Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies1411208Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait2991119- 701108
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka3721091Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k5831065Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a211005Omakotitalossa väkivaltaa ounasrinteellä
Kertoo iltalehdet Mitä lienee Tapahtui. Verinen ihminen kannettu lanssiin8833