Löytyykö savonlinnasta isorintasta, isopersestä, persjalkasta ja yksinkertasta naista ottamaan miun kans panoselfien juhannuksena?
Juha kyselee.
OnkoJuhanNussijaa
11<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Tule huomenna torille klo 18.00 niin jatketaan siitä sitte etteepäi ja johonki suuntaa. Elä unoha kiljupönttöö matkasta!
Laitan vielä kuvan nii tunnistat, kun muute et varmasti erota minnuu muihi kauniitten naisten joukosta.
http://gooby.naurunappula.com/org/2e/d5/2ed5152c1bb295a4/0/523943.jpg
Terveisii Anu. S
Exeukko täyttää kriteerit. Paljollako ostat osotteen?
:-D
Kiroitus vihreistä päätellen olet aito savolainen. Ymmärrätkö edes hävetä?
Meiltä löytyisi tuollainen. Jos ei haittaa että alaosasto(t) Tummeli-rasvan peitossa. Kun se ei enää itse yletä pesemään. Riippunutta läskiä tarjolla.
Tämä tosiaan joutais lainaan. En jaksa sitä nylkyttää mitä se vaatii. Haisen Tummelille niin että naapuritkin sen jo noteeraa.
Laitettiin muumiolle suopursuja flanellihousuihin että saatiin huonon hygienian ja Tummelin jatkua lievitettyä. Oli samalla juhannustaikaa. Näin edelleen saman riihipirun mutta otti väkevästi eteen ja eikun nylkyttämään. Että tällätävalla meillä.
Kyllä on kesämeininki kun haaroväli haisee suopursulle, muumion jalkovälihajun sijaan. Tummeli-lypsyrasvan haju alkoi jo rasittamaan. Naapurit hississä ja pyykkituvalla jo naureskelleet. Luulevat että meillä lehmänkanttura asunnossa. Eivät kyllä kovinkaan kaukana arvailuissaan ole... :-\
Me muutkin 150 kiloiset isotissiset ja läskiperseiset kaunokaiset oltaisiin joukolla tulossa tapaamiseen. Meitä on 38 kappaletta. Kiinnostaako?
Jos noin helevetin painavat mörsselit kokkoontus kaikki sammaa paikkaan, nii maa pettää ja nielee sisuksiisa..jos ei koko Savonlinna keikaha mukkelismakkelis.
Tuntusi noita silavakkaita naesimmeisiä Savonlinnasta olevan tarjolla. Mie oon kuitennii nirso mies, joten tässä pikkusen kriteerilöitä.
Siun pittää olla
1) naetu (ja jos ei vielä niin tuossa illemmalla) taekka naematon nainen, 2) ikköö vähintäännii 40 v, 3) elopaino vähintäännii 150 kg, 4) tissilöitten koko vähintäännii G-kuppiloissa, 5) tuheron karvotuksen tuuheus vähintäännii mallia Amazon.