Perkele!!!!!!!! pari tuntia sitten sai lentoja Chicagoon lokakuulle 530 euroon ja nyt maksaa 300 euroa enemmän. Nousiko hinnat viikonlopuksi vai mitä?????
Hinnat nousi!!!
4
124
Vastaukset
- incognito-ikkuna
Et huomannut käyttää incog-ikkunaa ja siksi hinta nousi.
Vastaanottajan kone tunnisti sinut jo kerran sivulla käyneeksi.- MATKANVARAAN
Ei ole syy, kokeiltu toisella koneella. Vittulankevät kun olisi päässyt suoralla suhtkoht edullisesti mutta miksi HINTA NOUSI????
ps. hinnat oli halvat myös viereisille päivillle. - revenuemgmt
MATKANVARAAN kirjoitti:
Ei ole syy, kokeiltu toisella koneella. Vittulankevät kun olisi päässyt suoralla suhtkoht edullisesti mutta miksi HINTA NOUSI????
ps. hinnat oli halvat myös viereisille päivillle.Joku varasi halvimmat paikat kyseiselle lennolle siinä välissä. Mene toiseen aikaan tai maksa enemmän. Kysynnän ja tarjonnan laki.
- matkallemars
Hahaaaa!!! Hinnat tuli jälleen alaspäin. 547 eur. makso lippu.
Eipä kannattanut hätäillä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Silmienvääntelijä-persut pääsivät Japanissa sarjakuvaan
Torille! https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000011943173.html1925142Nato kaatamassa Petterin haaveileman Tunnin junan?
Nato edellyttää pohjoisessa Jäämereltä Rovaniemelle saakka kapearaitesta suoraa rautatieväylää, joka maksaa paperirahaa,364533Donald Trump pääsi samalle listalle Sanna Marinin kanssa
Eli vasemmistolaisen Time-median top 100 jännäihmisten listalle. https://time.com/collections/time100-next-2021/5937699113171Älkää vaan sairastuko syöpään Suomessa
Tilaston mukaan Suomi, Slovakia ja Latvia lääkitsee aivan pohjamudissa syöpää. Sairastunutta hoidetaan edelleen vanhana2633092Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat
"Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien1593012- 542568
- 271939
- 561903
- 841886
- 231825