kyllä Me jo tiedetään

Toistemme tunteethan me jo tiedetään, eniten toivon että pääsemme näyttämään ne toisillemme sulautumalla yhteen, rakas mies!
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mutta aika nopeasti pitäisi toimia. En taaskaan tiedä kelle tuo menee. Mutta en osaa/jaksa nyt etsiä ketään nyt. Nyt on juhannus, lähden katsomaan kokkoa hyvässä seurassa. Kertomaan ja kuuntelemaan hauskoja juttuja, välillä saattaa olla totisempiakin mietteitä. Lähden pitämään hauskaa varmalla tavalla, täällä en ole varma mistään. Kuka, Missä, Ketä?

Äänestä
  • Osta ob niin olet varma.. ainakin naisilla toimii

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihanVarmasti kirjoitti:

Toistemme tunteethan me jo tiedetään, eniten toivon että pääsemme näyttämään ne toisillemme sulautumalla yhteen, rakas mies!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu