Olisiko saab 95 farmari hyvä käyttöauto?
saab 95 farmari
7
111
Vastaukset
- Hyvakysymys
Riippuupi paljolti käyttötarkoituksesta... Mutta onhan 95 saappi käyttöön tehty.
- eksasentaja
Ei taida olla enää kovin hyviä jäljellä, mutta ehkä etsivä löytää...
- Vähän_epäilyttää
Uusimmatkin jo yli 35-vuotiaita.
- Saaabbisti
Saab 9-5 on kestävä ja kaikin puolin hyvä auto. Uusimmat versiot 2010 jälkeen ovat myös todella hyviä urheilu-ja perheautoja.
- eksasentaja
Perheautoja ehkä, mutta hyviä tai urheiluautoja eivät millään tavalla.
- 40vsaabistina
No ainakin jokamiehen urheiluautoja. Kyllä 250 huipuilla kehtaa autoa kutsua urheiluautoksi tai ainakin urheilulliseksi perheautoksi... Lämminkin on mokoma talvella verrattuna uusiin ihmeisiin.
- kipporiisiä
Kulkee kun juna ja kestää, ei mikään riisikippo
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt se on selvitetty: Sanna Marinin hallitus lisäsi menoja 41 miljardilla
”vasemmistohallitus oli katastrofaalisen huono”, sanoo kokoomus. Sanna Marinin (sd.) hallituksen tekemät menolisäykset22617140Purra sössi kaiken 2 vuodessa, itkee nyt Marinin perään
Nyt on taas sama vanha itkuvirsi, kun ei omat taidot riittänee. Kaikki on taas muiden syytä. No miten sen "Tunnin juna"16912184Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El415970Orpon hallitus runnoi Tunnin junan ilman tarvetta
Näinkö valtiontaloutta hoidetaan? Siis asiantuntijoidenkin aikoja sitten kannattamattomaksi laskema Tunnin juna tehdään644852MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny134756Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.193947Lindtman ylivoimainen suosikki pääministeriksi
Lindtmania kannattaa pääministeriksi peräti 50 prosenttia useampi kuin toiseksi suosituinta Kaikkosta. https://www.ilta843575Sanna Marin - Maailman paras talousasiantuntija?
PersKeKoa pukkaa? https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011636623.html1332997S- ryhmän Israel boikotti sai Päivi Räsäsen repimään pelihousunsa?
Räsänen vertaa S- ryhmää natseihin.2581405- 851011