SUNNUNTAINA HANIAAN

Roosuli2003

Hei, onko jollain kertoa kokemuksia Jet Timen lennoista lähiaikoina? Ollaan lähdössä Kreetalle ja olisi kiva kuulla miten ne on viime aikoina lennellyt?

4

132

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • TurvaOhje

      Sillai taivaalla. Ainakin toistaiseksi mutta voihan niitä joskus putoillakin. Osta laskuvarjo, niillä pelastusliiveillä lentokoneessa harvemmin on käyttöä.

    • Nooratäti

      Eilen tultiin Kroatiasta JetTimen lennolla mennen tullen. Erittäin ystävällinen suomalainen henkilökunta. Ruoka hyvää, peittoja ja tyynyjä sai tarvittaessa, kapteeni kertoi matkan aikana lennon kulusta, lähtöselvitykset sujuivat todella rivakasti, juomakärry vedettiin mennessä kaksi kertaa, tullessa kerran mutta pariinkin kertaan kuulutettiin tervetulleeksi koneen takaosaan ostoksille. Roskia kerättiin useampaankin kertaan vaikka oli lyhyt lento, koneeseen tullessa suklaata ystävällisten hymyjen kera :) Kaikkiaan niin miellyttävä kokemus kuin nyt lentomatkasta voi olla.

      • Roosuli2003

        Kiitoksia paljon :)


    • eikoskaan

      Eilen tulimme kyseisellä lentoyhtiön koneella Alanyasta. Meille ainakin viimeinen kerta ! Istuimet ihan järkyttävät. Yleisilme koneen sisällä muutenkin likainen ja kaikki erittäin kulunutta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Yli 3 Vuotta sinä jaksoit

      ja yrititit ottaa selvää minusta. Aika hämmästyttävää. Naiselle.
      Ikävä
      92
      1642
    2. Miksi kumppaniehdokkaan oma elämä on teille ongelma?

      Täällä monesti kuulee vaatimuksia siitä, että kumppaniehdokkaalla ei saisi olla lemmikkejä, lapsia, kavereita, eksiä, su
      Sinkut
      441
      1150
    3. Mikä on viimeinen

      este joka vielä pitää sinut ja kaivattusi erillään?
      Ikävä
      84
      1095
    4. Näin kaivattuni viimeksi...

      ...? Se tuntui kuin... ?
      Ikävä
      68
      1015
    5. Oikea nainen

      On äärimmäisen naisellinen, pienikokoinen, kapeaharteinen, pienet kapeat kasvot, paksut huulet, kauniit hiukset, upeat t
      Sinkut
      186
      993
    6. Harmi että välimme

      Menivät niin solmuun.
      Ikävä
      93
      877
    7. Se ei silloin ollut sattumaa

      vaan tarkkaan suunniteltu juttu. 🪤
      Ikävä
      65
      655
    8. Olen pahoillani mies ihan kaikesta

      Et sinä ole edes tehnyt mitään väärää. Eihän kenestäkään ole pakko tykätä. Pyydän anteeksi kaikkea häiriköintiä, joka on
      Ikävä
      60
      642
    9. Minä olen käyttänyt mustan magian riittejä ja taikoja aiheuttaakseni epäonnea ja pahaa joillekin

      Ne jutut on toimineet. Olen harjoittanut tätä parisenkymmentä vuotta
      Ikävä
      171
      634
    10. Hei sinä rakas mies.

      Milloinkaan kohdataan? Toivottavasti pian....❤️
      Ikävä
      37
      628
    Aihe