Tuus tänne sieltä provoilemasta

Sinä just. Odotan sua tässä pihalla.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kukaan tuolla vesisateessa viitsi seisoskella.

Äänestä
  • Ei sada vettä

    Äänestä

No tuuppa sisälle nii tarvii ulkona olla

Äänestä

millään ehi. Katselen Myytinmurtajia, ja niiden kokeiluja myyttien murtamiseksi.

Äänestä
  • Kyl nyt pitää ehtiä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


TiedätEttäTykkään kirjoitti:

Sinä just. Odotan sua tässä pihalla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu