oonko ainoo 11v tääl?

Otsikko kertoo.
11<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

olet.

Äänestä

Et ikävä kyllä. Menkää leikkimään leluilla saatanan pikkukakarat

Äänestä

Vitun huora. Et voi vaikuttaa toisen elämään.

Äänestä

Et. Täältä löytyy aika paljonkin sen ikäisiä.

Äänestä

Aha. Olen sit poika.

Äänestä

Et ite oon 11v tyttö. Mist päin oot?

Äänestä

Torniosta. Mist ite?

Äänestä

Oulusta. Höh tiedän kyl mis tornio on. :(

Äänestä

Olen 54v ja toivon ettet sinäkin ole? Täällä on usein yli ikäisiä teinejä ja lapsia,joten älkää antako mitään tietoja itsestänne joten olette kirjautunut liian paljastavasti niin tiedot saa teistä myös sieltä.Yllätys 12v tytölle kun treffeille ilmestyy iso isän ikäinen 12"poitsu"

Äänestä

Et kai?

Äänestä

Et oikeestaan. Ja jos jotku valittaa niin neki on ollut 11 v joskus. Kuinka monet sillo vielä leikki hiekkalaatikolla?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


11v kirjoitti:

Otsikko kertoo.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu