Oletko taas vetänyt käteen ?

Niin, oletko tumputtanut taas ?
Mitäs siihen sanot ?
9<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

on mistä vetää

Äänestä

=D hupaisaa touhua ja hyvin palkitsevaa, lopussa kiitos seisoo vaan k---- ei enää siinä vaiheessa seisokkaan mutta tiedä sitten järjestä seisooko se kun saa kunnon orkun.

Äänestä

Kyllä olen. Niin vedinkin mitä sit. Mitä siihen sanot?

Äänestä

Just lähen tuuttamaan erästä meikäläiseen ihastunutta mulle välinpitämätöntä kanaa.

Äänestä

Ei kait meidän tarvitse tänne sentään ihan kaikkea tilittää?

Äänestä

Viestiä ei nyt kuitenkaan näy, vaikka se lähti.

Äänestä

Mitäpäs mulla siihen olisi sanottavana.

Äänestä

minä kyllä ehdin nähdä kommenttsi, nimesikin

Äänestä

3 kertaa tänää

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kyllä_olet kirjoitti:

Niin, oletko tumputtanut taas ?
Mitäs siihen sanot ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu