Jassu se vaan flirttaa netissä muille miehille ja ihailee itseään lintupeilistä. Missä pappa on?
https://instagram.com/p/4UDiYNlYyE/?taken-by=jasminmantylaofficial
Onko Jassun papsu enää maisemissa?
15
195
Vastaukset 15
- PapsuEsiin
samaa ihmetellyt. papsusta ei kuvia blogeissa, instassa muutama kuva, mutta mistä sen tietää milloin kuvat on otettu.
Tulikokaan papsu suomeen ollenkaan?- miestenmakuun
Kyllä noita muotoja kehtaa näyttää. Upea nainen.
- MittasuhteetPielessä
kauneus on katsojan silmässä.
Makuja on niin monia.
Moni kakku päältä kaunis vaan silkkaa ....... - mäkisenmatti
MittasuhteetPielessä kirjoitti:
kauneus on katsojan silmässä.
Makuja on niin monia.
Moni kakku päältä kaunis vaan silkkaa .......Niin on ja naiset harmaat varpuset kihisee kateuksissaan. Maiskis mikä nainen.
- KuningatarOnYksin
ei me olla harmaavarpusia me ollaan vaan ihailemasi naisen sanoin Huonossa parisuhteessa :-)
Woohoo taitaa ollakkin peräkamaripoikien päiväuni. Ne unelmoi siitä minkä helpoiten voi saavuttaa. - MaanVetoVoima
Jaskan tissit ilman liivejä ei kiihota, riippuvat liiaksi.
- Kulissiii
mäkisenmatti kirjoitti:
Niin on ja naiset harmaat varpuset kihisee kateuksissaan. Maiskis mikä nainen.
Ok. Harmaavarpunen täällä. Harmaita hiuksia muutama. Koulutusta on kahden tutkinnon verran, työkokemusta kerrytetty peruskouluikäisestä. Työpaikka on, palkkakin kilahtaa tilille aina ajallaan. Elämisen puitteet omine asuntoineen, miehine, lapsine, autoineen on – kuten hyvin monella suomalaisnaisella on. Jassulla taas ei muuta kuin in her dreams only. Jostain syystä tällä Mäntylä-Bramleyn rouvalla ei ole elämän eväät osuneet kohdilleen. Uskon, että ikuisella onnellisuushypetyksellään ja huonolaatuisten selfieiden ja "kivojen" matkojen (lue: alle sadan kilometerin päähän) tönökuvineen peittää omaa epävarmuuttaan ja huonouden tunnettaan. Jasmin haluaisi olla sitä, mitä kuvittelee ja uskottelee: onnellisessa parisuhteessa oleva yrittäjä ja poliittinen vaikuttaja. Ei heikommat elämän eväät (esim. vähävaraisuus tai yh-lapsen asema) estä menestymästä. Serkkuni isä hakkasi vaimoaan ja täti lähti sananmukaisesti kävelemään, kun serkkuni oli kaksi ja puolivuotias. Koulussa hän oli parhaasta päästä, kuuden ällän ylioppilas. Pääsi lukion jälkeen kahteen yliopistoon ja teknilliseen korkeakouluunkin vielä. Nyt päälle nelikymppisenä ja työelämässä olleena hän lähtee opiskelemaan sitä alaa, jota ei valinnut. Ja varmasti valmistuu ennätysajassa ja uskoo saavansa vielä töitäkin tämän uuden tutkintonsa alalta. Kaveri on 42-vuotias.
Jasminin pitää vain päästää irti mielikuvituselämästään ja ihan oikeasti alkaa sivistää itseään ja kouluttautua muutenkin kuin vuoden kurssilla. Kymmenen vuoden päästä voi olla myöhäistä ja vinttikomero ynnä lintupeili kutsua ihan vakituiseen. Denu-kortti ei enää kauan toimi ja maitojunallahan tämä täydellistä englantia puhuva ei kotiin halua tulla. Keeping up the appearances, you know. - HuonoParisuhde
ei taida kapasiteetti riittää opiskeluun.
Taitaa olla tyytyminen lintupeiliin, kuntopyrään ja pahvi-sauliin.
Normaalit jalat maassa kulkevat ihmiset todellakin opiskelee ja varmistaa itselleen elintason ja eläkkeen. Eikö edes madonna äiti neuvo ja opasta lastaan ajattelemaan tulevaisuuttaan.
Katoavalla kauneudella on paha ratsastaa iankaiken. - IkäväSanoa
Käy kuin sadun tyhmille neitsyeille käy - köyhyys.
Pappojen eläkkeitä pitää sitten jaksaa metsästää.
Wau-nainen on tyylikäs, sopusuhtainen ja älykäs.
Mitään näistä ei ikävä kyllä löydy woohottimesta.
- kadekadekade
Juu, kateellisina ollaan lapsuudenkotinsa vintillä kasarilintupeilistä itseään päivät kuvailevalle työttömälle riipputissimaakarille :)
- tokunsais
Sietää ollakin, monella ei ole niitäkään ton hienon kehon lisäksi.
- UudetLasit
käynti optikolla voi usein auttaa.
- VirttyneetLiivit
Runkkauskuvia peräkammarin pojille, sekö se on sitä jaskan mainostamaa "aina töissä" työtä? Alkanut hiukan epäilemään tyypin järjenjuoksua. Luulisi ahdistavan ikipissiystoimettomuus.
- HaalistunutPahvisauli
Jassu tykittää iloa ja onnellisuutta ja woohotiwoota instaan ja blogiin kai siinä toivossa, että joku tarjoaisi jotain ns. oikeaa "työhön" viittaavaa... Tyyliin Martina ja kuntoilu/hyvinvointi. Vaan eipä taida siihen riittää nätti naama ja kasarikuntopyörän sarvet ja skottilohi. Mitä kauemmin makoilee toisten nurkissa sitä työläämmäksi käy edes yrittää tyrkyttää itseään tosissaan.
- HuonossaParisuhteessa
Luulisi, että olisi jotain kesälomaohjelmaa vastavihityllä pariskunnalla, joka muodostaa ihanimman parisuhteen 4ever.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo1451145Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.1181032Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset214770En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58765- 63715
Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä25706- 135696
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus57612- 38588
Joko kaupungin johtaja saa iskeä kuokkansa kunttaan
Särkiperällä tapahtuu 25.8 2026 klo.10.00 Fingrid Oy:n ja kahden maanomistajan kanssa maan lohkominen.Mahdollisesti täss57541