minä muistan sinut ja ajattelen vain hyvää, aina.
monia muitakin ajatuksia on, tietenkin. tiedätkin, tunnetkin.
monia muitakin ajatuksia on, tietenkin. tiedätkin, tunnetkin.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
UUSI
Olisiko kukaan sattumalta menossa esim. kesälomareissulle Ruotsin Uumajan suuntaan? Saisi mielellään käydä nykäisemässä töpselit ulos tietokoneista erään hakkerin asunnosta. Mahdollisesti sama molopää hakkeroi seuraavaksi juuri sinun tietokoneesi, matkapuhelimen, television tai vaikka auton tällä saatanan nykypäivän tekniikalla.
Seuraavksi tulee lähiaikoina vielä muutamien toisten ilkivaltaa harrastavien hakkereiden nimet ja osoitteet tälle foorumille kuvien kera, ja ne ovat ihan kotimaassa joten saattaa reissut osua paremmin kohdalleen näille. Hyvää kesää!
Andreas Frost
1969-08-13-XXXX
TELEFONNUMMER
090-13 82 72
ADRESS
Mariehemsvägen 39 E
906 52 Umeå
http://i.imgur.com/OnOs1xD.jpg
https://se.linkedin.com/pub/andreas-frost/30/a35/250
Fuck you!
Jos aloitus olisi minulle, sanoisin, että ajattelen aivan samoin.
Jos aloitus oli jollekin muulle, sanoisin silti, että ajattelen aivan samoin hänestä ja hänelle.
kun ei tiedä keneltä kenelle mutta toivotaan että hän vastaisi samoin aloittajalle ja mahdollisimman monella meillä muilla olisi samanlaiset ajatukset.
Ok.
Koitan pitää mielessä aina.
Niin minäkin.
Muistan ja hyvällä aina.