Ostetaan omistajan manuaali Thundercattiin

Ostetaan omistajan manuaali (se pyörän mukana tullut - paitsi minun tapauksessani sitä ei tietenkään tullut ;-) vuoden 1999 (vast.) Yamaha YZF 600 R Thundercat -pyörään. Hinta mielummin halpa.

Terv. Tomi
3458
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Voipi olla hankalaa löytää, mutta MP-messuilla kannattaa olla tarkkana. Siellä olen nähnyt monena vuonna ison pöydällisen ko. kirjoja. Tosin aika kalliita olivat silloin. Itsellä on sama ongelma (XJ900) oman pyörän kanssa.

Kirja saattaa löytyä myöskin varaosanumerolla merkkiliikkeestä, hinnasta ei ole tietoa.

Äänestä
  • No suurkiitos tästä tiedosta! Tulikin todella halvaksi - ihan mieltä lämmittää... :-)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tomi Lähde kirjoitti:

Ostetaan omistajan manuaali (se pyörän mukana tullut - paitsi minun tapauksessani sitä ei tietenkään tullut ;-) vuoden 1999 (vast.) Yamaha YZF 600 R Thundercat -pyörään. Hinta mielummin halpa.

Terv. Tomi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu