Auttakaa pian!

Herttamopsi

Mun mopsi on 1,5v ja voi olla samassa pentuja jos tämä sitten on tosi asia siis mennään asiaan ..... Mun mopsi narttu on astunut perhoskoira urosta mutta sillä ei oo nyt juoksut.

3

191

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jepaa

      Narttu astuu uroksen jolla ei oo juoksuaika??

    • epäsekomoka

      onko sanatg menneet sekaisin vai asia. Tosin mopsin ja perhoskoirah sekoitys voi olla ihan mielenkiitoisen näköinen. kerro, miten jatkossa käy ja ilmoit ajos pentuja syntyy, siis jos perhoskoira astui mopsin ja toinen otuksista oli uros.

    • jonne69MLGjonne1plus1on1

      Mä tulin tänne koska mä juan ES:ää ja oon Hardcore MLG/Jonne sit oon 9v siihen tarvii näin paljon sormii ✌ Piece

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olivia Oras kuollut

      Taidepariskunta Reijo Oraksen ja Johanna Oraksen ihana päivänsade. Liian nuorena lähti. Osanotto läheisille 🥲 IS
      Kotimaiset julkkisjuorut
      64
      1968
    2. Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.

      Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.
      Kajaani
      13
      850
    3. Mies sun käytös satutti...

      Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.
      Ikävä
      52
      746
    4. Onko ankeampaa kyläpahasta kuin Haapavesi?

      Koiria kidutetaan, mustalaiset vie invaparkit, makkarakastike on finedining, kylät kuolee pois, nuoret häipyy pois ja ke
      Haapavesi
      42
      679
    5. Sukunimesi eka kirjain?

      🤗
      Ikävä
      43
      631
    6. Mies tykkään edelleen sinusta

      Harmittaa vaan tämä tilanne. Tai se kun ei ole mitään tilannetta.
      Ikävä
      47
      614
    7. Kerro vain.

      Lipsauta johtolanka...
      Ikävä
      80
      606
    8. Tönölän hukkaputki

      Tönölään rakennettiin kunnon hukkaputki verorahoilla. Ihmettelin tätä mökki sekamelskaa jo alunperin, Eikö tuollainen le
      Kuhmo
      35
      564
    9. Ei mitään käytöstä

      Ei Jumalauta. Videoidaan kun jollain hengenvaarallinen tilanne. Ja laitetaan nettiin. VITTU HÄPEÄ. Olisko kiva jos su
      Ähtäri
      29
      546
    10. 47
      524
    Aihe