Auttakaa pian!

Mun mopsi on 1,5v ja voi olla samassa pentuja jos tämä sitten on tosi asia siis mennään asiaan ..... Mun mopsi narttu on astunut perhoskoira urosta mutta sillä ei oo nyt juoksut.
3192
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Narttu astuu uroksen jolla ei oo juoksuaika??

Äänestä

onko sanatg menneet sekaisin vai asia. Tosin mopsin ja perhoskoirah sekoitys voi olla ihan mielenkiitoisen näköinen. kerro, miten jatkossa käy ja ilmoit ajos pentuja syntyy, siis jos perhoskoira astui mopsin ja toinen otuksista oli uros.

Äänestä

Mä tulin tänne koska mä juan ES:ää ja oon Hardcore MLG/Jonne sit oon 9v siihen tarvii näin paljon sormii ✌ Piece

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Herttamopsi kirjoitti:

Mun mopsi on 1,5v ja voi olla samassa pentuja jos tämä sitten on tosi asia siis mennään asiaan ..... Mun mopsi narttu on astunut perhoskoira urosta mutta sillä ei oo nyt juoksut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu