ajattelin vain

Että ollaan vielä samanikäisiä pienen aikaa.
18<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

ai kuinka pienen? Hyvää syntymäpäivää vain näin etukäteen jos synttärisi pian on :)

Äänestä

niin ollaan, eikös sulla oo kohta synttärit ....:)hyvää syntymäpäivää etukäteen :)mä tuun perästä muutaman kuukauden kuluttua sitten syksyllä .haluaisin antaa lahjan mut en uskalla

Äänestä
  • ajattelin laittaa myös puhelimeen synttärionnittelut :)

    Äänestä

  • mikset uskalla.En mää sua syö.

    Äänestä

  • huomenta ,enhän tiedä huolitko edes ,ja milloin nähdään ..?

    Äänestä

  • No nähtiin tänään siellä .mut lahja oli autossani.olisin halunnu antaa sen sulle mut ei sit nähty enää...t....... Jälkeen...voitaisiinko nähdä huomenna jossain ...vaikka entinen paikka jossa nähtiin usein..

    Äänestä

Ollaan vaan.Tykkään.

Äänestä

iästä ei tietoa

Äänestä

Niin pienen hetken se kestää vaan.

Äänestä

Onnittelisin kyllä jos tietäisin oikean päivän, mulla olisi numero ja varmuudella tietäisin että haluaisit kuulla musta mutta koska tilanne on tää niin en voi sanoa muuta kuin tätä kautta et oikein paljon onnea :) Olisi kiva kyllä juhlia kanssasi :)

Äänestä

En tiedä kuka olet.

Äänestä

Sitä vain että hän tulee perässä mutta vielä ollaan samanikäisiä syksymmällä muuttuu.

Äänestä
  • No pitäskö sitä saman ikäisyyttä sit juhlistaa ennen niitä synttäreitä ja samalla vaikka meidän kahden uutta alkua ;)

    Äänestä

  • Mutta kuinka? On niin hankalia tällaiset asiat hän on vain niin tärkeä liian tärkeä ja sitten vielä kun on tullut mokattua.

    Äänestä

  • pppjrjejj kirjoitti:

    Mutta kuinka? On niin hankalia tällaiset asiat hän on vain niin tärkeä liian tärkeä ja sitten vielä kun on tullut mokattua.

    mutta kun tahtoa on tarpeeksi niin eiköhän ne asiat järjesty :)

    Äänestä

  • Lupaisin vielä senkin että olut pisaraakaan en suustani valuttaisi jos asiat hänen kohdallaan järjestyisivät jos se olisi asia joka häntä huolettaa eihän sitä muutenkaan paljoa mene mutta minulla on tunne ettei yhtään saisi eikä se oikeastaan olisi ongelma pystyisin kyllä hänen vuokseen ja haluaisin oikeasti.

    Äänestä

  • jhhhhhkfkek kirjoitti:

    Lupaisin vielä senkin että olut pisaraakaan en suustani valuttaisi jos asiat hänen kohdallaan järjestyisivät jos se olisi asia joka häntä huolettaa eihän sitä muutenkaan paljoa mene mutta minulla on tunne ettei yhtään saisi eikä se oikeastaan olisi ongelma pystyisin kyllä hänen vuokseen ja haluaisin oikeasti.

    Voi sentään, vai että niin. Minullekin olet sitten varmaan jossain määrin tärkeä. Mutta ei minun kanssa mikään absolutisti kuitenkaan tarvitse kenenkään olla :D vaikka nykyisin oonkin omalla kohalla ollu vähän maltillisempi.

    Äänestä

Joo, onnea vaan myöhästyneesti(en muista päivää). Jos hän, meillä taitaa olla melkonen juhlavuosi muustakin syystä :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


fkkdkdkkdekdkkksk kirjoitti:

Että ollaan vielä samanikäisiä pienen aikaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu