Sinä olet kyllä söpö

Sano mitä sanot :D

Omaa kivaa tylsän ikävän keskellä.

Kuulostit tänään kyllä ihan iloiselta :)
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Joop välil porukka alkaa tympimään kun ei oikeen osaa läpällä ottaa asioita mut tässä sitä tallaillaan :D omaa tylsyyttäni tapatan samalla :)

Äänestä
  • En tiedä, oletko se söpö? Söin liikaa karkkia ja nyt tulee pöhköjä juttuja.

    Äänestä

  • ap-- kirjoitti:

    En tiedä, oletko se söpö? Söin liikaa karkkia ja nyt tulee pöhköjä juttuja.

    Oivoivoivoi onks se huono jutske?

    Äänestä

Salaako kuuntelet

Äänestä
  • Ei ei ihan luvallista kuuntelua oli

    Äänestä

Hirveen höpö :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sullepasulle kirjoitti:

Sano mitä sanot :D

Omaa kivaa tylsän ikävän keskellä.

Kuulostit tänään kyllä ihan iloiselta :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu