Laitoin veden valumaan

Tulisitko taas seurakseni?
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Se olisi ensimmäinen kerta se, jos tulisin.

Äänestä

Ammeeseenko pulahdat?

Äänestä

Niin keltäköhän kyselit? :)

Äänestä

Hammaspesulla on hyvä käydä. Ehkä iltapissallakin.

Äänestä

"Tule kanssani kylpyyn" taitaa olla kyseessä. Tulisin kyllä, pitäisi vaan olla paljon vaahtoa, vesileluja ja saippuakuplien
puhallusvärmeet :D

Äänestä

Kuka tähän aikaan ammeen. Noh ei kuulu mulle. Haukotus nyt alkaa toden teolla väsyttää, oon ihan varma et sammun kuin puhallettu kynttilä :)

Hyvää yötä kaikille, sen yhen miehen yöt olkoon aina hyviä, mitä, missä ja milloinkin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Yksinsielläontylsää kirjoitti:

Tulisitko taas seurakseni?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu