Länsi media voidaan verrata Isis järjestöön

, sen uskontona on epärehellisyys itää vastaan ja lännen hyökkäysten peittely tiedotusverkostossa.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kovasti kaipaisin esimerkkejä väitteisiin.
Olet hyvin kehittynyt suomenkielen kirjoituksessa. Hieman vielä lisää harjoitusta.
Hyviä kirjoituskursseja Savuškininkatu 55:ssä pidetään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Abrahamm kirjoitti:

, sen uskontona on epärehellisyys itää vastaan ja lännen hyökkäysten peittely tiedotusverkostossa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu