Mitäh??? Miksei LSD-lennonia saisi haukkua...
Turha mies, eikä kukaan enää edes muista häntä kunnolla...
Normaaleilla ihmisillä on tapana unohtaa mitättömyydet ja fanit ovat menettäneet muistinsa jo LSD:n ja Heroiinin voimin!!!
ELVIS ARON se vain etenee ja Aloha From HAWAII via satelite myy kuin häkä!!!
ELVIS = JUMALA
Turha mies, eikä kukaan enää edes muista häntä kunnolla...
Normaaleilla ihmisillä on tapana unohtaa mitättömyydet ja fanit ovat menettäneet muistinsa jo LSD:n ja Heroiinin voimin!!!
ELVIS ARON se vain etenee ja Aloha From HAWAII via satelite myy kuin häkä!!!
ELVIS = JUMALA
Vastaukset 13
Vanhimmat
Tekee mieli kysyä mitä sinä H tiedät normaaleista ihmisistä? Itse ainakin olet kaukana normaalista. Ja koetetaan pitää mielessä että olet itse luokitellut elviksen tavallisten rokkarireetujen kastiin. Muistatko?
olen myös sanonut joskus ELVIS pienellä (elvis) sitä se on maailman meno, kun innostuu, niin saattaapi tulla kiriotusvieretä!!! Tai sitten itse tulkitset minua väärin!!!
Lsd ja Heroiini...huh huh tais se muutamaan otteeseen kokeilla lsd:tä mutta ei todellakaan ole käyttänyt heroiinia, siis huom käyttänyt! Ja mitä Elvikseen tulee, mun mielestä turha tyyppi. Reseptilääkkeet teki siitä pullamössökuninkaan. Se ei ole yhtään biisiä itse säveltänyt, Aika turha verrattuna lennoniin....
Kyllähän minä lennonin muistan mutta mikä ihme se elvis on ? joku uusi sieni laji?
Elviksen toinen nimi on Aaron KAHDELLA A:lla.
Eikö tässä asiassa voisi panna jo riidan puoliksi?
se on muuten Elvis Aron Presley, ei Aaron. sen syntymatokarissakin lukee että Elvis Aron. Käy vaikka ite lukemassa!
kyllähän se elvis sai päänsä sekaisin niillä reseptilääkkeilläkin. Sulla taitaa olla pahoja henkisiä ongelmia suosittelen terapiaa sinulle.
Viime viikolla hoidossa.Vaan eipä tehonnut.
No sen kyllä huomaa ettei tehonnu kannattais kokeilla laitoshoitoo...
Jes!!! Mun Elvis kissa...jumala
Lennon turha?? Saanen nauraa! ha ha ha! Siis noi sun pläpätyksesi alkaa ampua niin yli ettei niitä enää kukaan usko! Sä oot toivoton! Niin, ja tosi lapsellinen!
molemmat täysiä paskoja hinttejä ja te kans. ja pitäkää "huumeista" turvat kiinni kun ette niistä mitään tiedä toisin kun kokeneet!