hyvin toimii !!

vulvaa

Joo elikkä itsellä on Volvo 340 CL Redline -88. On toiminut moitteetta, ei ole hävittänyt nesteitä eikä myöskään öljyä.Halpa pitää ja ajaa kun ei syö pensiiniäkään palion mitään pieni muotoinen nykiminen kuulemma kuuluu moottorin luonteeseen.
Eipä siinä nyt kun kahden vuoden seisonnan jälkeen olisin vulvan katsastanu mutta eipä se lähde käyntiin sytyttimen pyöriän ostin uuden ja virran jakajan kannen ei vieläkään lähde käyntiin sitten rupesin kattomaan tulpan päästä kipinää. Ei tullut kipinää eipä siinä kun toisesta vulvasta puolaa kokeilemaan ja tooisia tulpan johtoja ei ole kipinää vieläkään näkynyt sulakkeet on ehjät. Ei kukaan sattumalta tietäs vikaa ???
Ps joku valitteli että ei ole tyhjä käyntiä nii vejäppä vähän imua pääle :D
Hox eri tulppia kokeiltu :/

3

129

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Einoillasaisienääajella

      Lykkää nyt kiireenvilkkaa paaliin se miljöönpilaaja ja ilmansaastuttaja !

    • Museooooooon

      Eiköhän se parissa vuodessa tule kuntoon. Sitten se autoilu edullista onkin, kun saat sen museorekisterriin.

    • audivsvolovo

      Mulla oli vm-88 audi 100 ja oli paljon paremmassa (täydellisessä) kunnossa kun nykyinen s80. Olis pitäny pitää se..shit

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nasima löi Jussille luun kurkkuun

      Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse
      Maailman menoa
      495
      8637
    2. Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"

      jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r
      Maailman menoa
      121
      5899
    3. Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?

      Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos
      Maailman menoa
      288
      4914
    4. Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa

      SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli
      Perussuomalaiset
      58
      4645
    5. Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta

      Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s
      Maailman menoa
      74
      4206
    6. Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun

      ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta
      Maailman menoa
      164
      3972
    7. SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat

      Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha
      Maailman menoa
      172
      3798
    8. Sinun ja kaivatun nimikirjaimet

      Mitkä ne on ? Meillä H❤️M 👩‍❤️‍👩
      Ikävä
      90
      1751
    9. Onko sinulla ja kaivatulla

      joku yhteinen tärkeä paikka?
      Ikävä
      99
      1302
    10. sä oot ehkä

      maailman omituisin tyyppi
      Ikävä
      47
      899
    Aihe