Palstan ainoat kirjoittajat

Tätipeltolantieltä

Ilmeisimmin Tissu AKA Kylmis on ainut kirjoittaja.
Bentsojen vaikutuksista aivotoimintaan voisi kirjoittaa tutkimuksen , mutta vaikutuksen havainnollistaa vilkaisu sekakäyttäjän mietteisiin ja kirjoituksiin tällä palstalla. Kyseessä olevat sosiaalituilla eläjät eivät enää pääse mihinkään töihin ja syy on:
Tyhmyys ,joka ajoi tuhoamaan pillereillä ja viinalla syntyään alhaisen älykkyystason.
Kyseenalaiset henkilöt ovat olleet älykkäitä vain itsensä ja äitinsä mielestä.
Nämä superlahjakkaat yksilöt asuvat slummissa ja lievittävät ahdistustaan rauhoittavien ja alkoholin avulla ja kirjoittelemalla ja videoimalla omaa potilaskertomustaan.
Oikea paikka ja se järjestyy lähitulevaisuudessa tällaisille itsemurhalla lähimmäisiään ja muita alueen asukkaita uhkailevia, joutuvat suljetulle, jossa eivät voi vahingoittaa enempää itseään ja elämäänsä netissä riekkumalla ja päihteiden väärinkäytöllä.Siläli hyvä , että väärinkäyttäjät ja narkomaanit(lääkeriippuvaiset ) jäävät edes tätä kautta haaviin.
Ikävämpää olisi antaa heidän tuhota sisuskaluja ja kärsiä kamala loppu.

9

<50

    Vastaukset 9

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Marketinkassa

      Ota lisää bentsoja niin rauhoitut vai söit tietenkin kaikki heti niin ja joit rahasikin ja kuukausi pitäis vielä pärjätä...

    • freeway

      Kyllä tissu,kylmiksenkin on sopeuduttava palstan todelliseen aiheeseen joka on paskantaminen ja kaikki muu jännä yleensäkin ulostamisesta tai ripulista, kumpikaan noista ei ole koskaan vaivautunut jakamaan tietoa peräaukon toiminnasta joka on palstan todellinen aihe.

    • kersantti_kullinkarva

      Hehh, onhan täällä meitä muitakin kullinjaperseentonkijaholisteja...

      Uskokaa pois

    • alikessu_

      Jos miettii palstan historiaa niin ehdottomasti ykkösiä on tissu, kylmis, vaahtis, saunis ja oliko niitä muita? Raitis oli luotsina ihan paras ja reilu jätkä.

    • Olet täti ulkona kuin valkoapila. Tissu, 75v. (kd-fani) asuu Kouvolassa. Kylmis taas Oulussa.

      • alikessu_

        Aika hyvin säilynyt 75 vuotias jos videoon luottamista


      • naurattaasilti

        Oliko tuo tarkoitettu vitsiksi?


    • Näätätädit

      Totta kirjoitat

    • rewrwrwr

      sontasepot vallanneet pasltan

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      58
      1686
    2. Nainen, onko sinussa sitä aitoa feminiinisyyttä jäljellä

      Vai onko se jäänyt meikkien, korujen, hameiden ym. alle peittoon? Onko naisellisuutesi aitoa vai opetettua? Jos teet nai
      Ikävä
      365
      1172
    3. Kirjoita jotain

      Kivaa, hellää ja piristävää
      Ikävä
      138
      963
    4. Missäs se Miss Suomussalmi luuraa?

      Jokin aika sitten eräs myyjätär tituleerasi itsensä Miss Suomussalmeksi. Asiakas oli kuulemma Tokmannin kassalla todennu
      Suomussalmi
      14
      804
    5. Voisit nainen joskus vastata minulle

      Ja antaa jotain itsestäsi. Pientä tunnistetta ja juttua itsestäsi ja meistä. Kannustan.
      Ikävä
      63
      632
    6. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      41
      608
    7. Päälle hautaus?

      Hautauksissa puhutaan päällehautauksista jos vaikka mies on kuollut ensin ja vaimo 20 vuotta myöhemmin! Todellisuudessa
      Lieksa
      90
      568
    8. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      47
      562
    9. On tuota ikäeroa meillä kyllä aivan liian paljon

      Etsi samanikäistä kuin olet, niin minäkin.
      Ikävä
      45
      508
    10. Mies Naiselle pyydän...

      älä satuta minua.
      Ikävä
      47
      495
    Aihe