Uimaan vaatteet päällä

Jos ei oo uikkareita mukana,niin kuinka moni käy uimassa ihan vaan vaatteet päällä?Ite ainaki käyn uimassa yleensä vaatteet päällä(farkut,poolopaita,maiharit,ja usein myös nahka/farkkutakki päällä *♡*)Tuntuu ihan kivalle.Suosittelen;-).

8

669

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Saloseudulla

      Mä uin alasti. Syrjäisellä lammella.

    • freeballerboy

      Viime kesänä menin farkuissa uimaan. Sillo oli jotain 30 astetta, tuli tosi kuuma skeitatessa ja skeitti paikan vieressä oli ranta. Yleisellä rannalla ei kehdannu mennä alasti veteen varsinki ku paljo muita ihmisiä lähistöllä. Alkkareita en käytä farkkujen alla. Ei muuta ku farkuissa veteen. En koskaan käytä shortseja vaan kesä helteellä aina farkut vaikka ois tosi kuuma.

      Märät farkut tuntuu kiihottavalta vaikka kyl ne siin auringonpaisteessa ja helteessä kuivu aika nopeesti. Tumman siniset vähän löysemmät farkut märkänä näytti niinku ois jotku kiiltävät housut ja sit viel märät skeitti kengät... täytyy kyl tehä sama kans tänä kesänä jos helteet jatkuu.

      Jos on siis farkuissa ja haluu mennä uimaan niin eipä siin ollu muita vaihtoehtoja ku farkuissa veteen jos on yleinen paikka eikä mitään farkkujen alla.

    • Hhll

      Jos meen esim kaverin seuraks rannalle,mutta ei oo uikkareita mukana niin jos tekeeki mieli uimaan niin vaatteet päällä,kotona sitte ilman.

    • jimppa13v

      Joo tänään tosi kuuma, puistossa oli sellanen suihku allas. Pelattiin kavereitten kanssa futista, ja sit mentiin farkut ja bokserit jalassa sinne altaaseen. Jotenkin kiihotti kun alushousut kastu, ja pippeli.

      • freeballerboy

        Muuten hyvä mut jätä seuraavan kerran bokserit veke! Tuntuu vielä paremmalta pelkissä farkuissa ku ei oo mitään alla!


    • tatu16

      luulet sä vitun pedofiili et ketään kiinnostaa miten sä uit toivottavasti hukut nopeesti ja painu vittuun täältä nuortenpalstalta annan ton sun sähköposti osotteen netti poliisille sähköpostilla

    • hohohohohhoohhoo

      Käytiin kerran uimassa tuttujen kanssa erään tytön kanssa ja lyötiin jopa vitonen lisää sukelluksesta. Oli se lempi niin kuumaa.

    • Farkut päällä uiminen on just parasta kesällä 😀

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hyvää syntymäpäivää Sanna 40 vee!!!!

      ᕼᗩᑭᑭY ᗷIᖇTᕼᗞᗩY Sister ❣️🥰 🎉🎂✨🍰🥳 🥳🎂🥂 🎉🎊🎁🎈🎂
      Maailman menoa
      102
      5476
    2. Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata

      Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai
      Maailman menoa
      87
      4783
    3. Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi

      Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas
      Maailman menoa
      139
      4742
    4. Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?

      Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san
      Ikävä
      367
      2159
    5. Kerro kaivattusi etunimi

      Miehille..
      Ikävä
      103
      1907
    6. 102
      1713
    7. Sulla on mies

      Aivan liikaa naisia.
      Ikävä
      256
      1547
    8. 369
      1282
    9. Pääsit koskettamaan

      Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.
      Ikävä
      59
      1121
    10. Kadutko mitään?

      Minä kadun ikävässä kirjoittamista, mutta en saa sitä tekemättömäksi.
      Sinkut
      200
      1040
    Aihe