Varo kaaleet tulee pum pum pam pam!

E 40 "Dont Shoot The Messenger"
https://www.youtube.com/watch?v=tqkmNMmnlDs
2375
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kuka oli kuullut varmasta lähteestä etä kaaleet vihaa aivan sairaan paljon eräitä tyyppejä joita vois kuulemma ampua uudestaan

Äänestä
  • oujee minä taas olen erittäin tietoinen siitä,etten oole koskaan missään nähnyt mustalaista töissä varma tieto

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Soitapoliisille kirjoitti:

E 40 "Dont Shoot The Messenger"
https://www.youtube.com/watch?v=tqkmNMmnlDs

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu