Olen jo pitkään ihmetellyt saunavuorallani, että mistä helvetistä se kusenhaju tulee.
Päätin asentaa saunaan valvonta-kamerat, ja kuvissa näkyy selvästi kun naapuri kusee kiukaaseen. Huomenna on taloyhtiön seuraava kokous, AION näyttää kyseisen video-pätkän siellä!
Päätin asentaa saunaan valvonta-kamerat, ja kuvissa näkyy selvästi kun naapuri kusee kiukaaseen. Huomenna on taloyhtiön seuraava kokous, AION näyttää kyseisen video-pätkän siellä!
Vastaukset 7
Vanhimmat
Älä vaan näytä. Hyvä sinänsä, mutta mutta... Olet A) asentanut laittoman kameran saunatilaan ja B) esität sen yleisölle? Termit "saattaa yleiseen tietoisuuteen" jne. Se tuottaa ( varmasti ) syytteen.
Joo. Parempi kostaa nimettömästi huppu päässä kun naapuri eksyy hämärään paikkaan yksin...
Ruumis kannattaa paloitella siellä pesutiloissa ja samalla jauhaa lihamyllyn kautta viemäriin niin kytilläkin on pähkinä.
Emäksiset pesuaineet hävittävät dna-jäljet.
Hyvä kamera sulla, kun ei linssi mee huuruun löylyistä. Ja aika hyvin olet naamioinut sen kun meillä löylyhuoneen panelien väliin olis tosi vaikeeta kameraa jemmata.
Taidat olla oikea James Bond?
Emmä tiedä mutta jotain samaa meissä on
On hienoa, että vahdit naapuriesi käyttäytymistä. Yksi asia kuitenkin tuli mieleen: onko sillä naapurilla iso penis?
Se kiukaaseen kuseva naapuri on nainen.
Kostoksi kuse postiluukun kautta hänen asuntoonsa/kuse pulloon ja kuset hänen kämppäänsä. Hoida homma niin vielä, että hän on pois kotoa. Pitäisi joskus ainakin onnistua.
Voit vielä laittaa viestin, että tätä postia tulee niin kauan, kun hän kusee kiukaalle.
Vähän sivistyneempi tapa on tietenkin se, että taloyhtiön ilmoitustaululle lappu, jossa ilmoitat asiasta hänen nimensä ja huoneistonumeron kera.
Vittumaisuuteen valitettavasti joutuu nykyään vastaamaan vittumaisuudella, jos meinaa saada edes vähän jotain tulosta aikaiseksi.