Ei täällä enää tiedä yhtään mistään mitään, mitä kukin kirjoittaa, onko mies vai nainen, onko kirjoittaja tosissaan vai onko täällä pelkkiä provoja. Täällä saa vaan päänupin sekaisin. En jaksa enää en.
Huhhahahei
9
<50
Vastaukset
- parempisekoamatta
En minäkään jaksa.
- EiSekoiluille
parempi sekoilematta
- sekoilutpois
EiSekoiluille kirjoitti:
parempi sekoilematta
Jep. Ei sekoiluille.
- Eitälläsentään
Ei on tarkoituskaan tietää. Ei treffipalsta vaan keskustelu. Mene irl hoitamaan oikeat asiat.
- äläsekoile
Äläpä esitä terävää. Kuka tätä treffipalstaksi luulee? Muutamat hullut toisina esiintyvät joo.
- Eitäälläsentään
Ap peräänkuuluttaa sukupuolen kertomista niin tärppää paremmin, salli vähän nauraa, ei tässä terävyyttä tarvita vaan maalausjärkeä.
- edellinen
Eitäälläsentään kirjoitti:
Ap peräänkuuluttaa sukupuolen kertomista niin tärppää paremmin, salli vähän nauraa, ei tässä terävyyttä tarvita vaan maalausjärkeä.
Jos vastaisin, varmaan vahingossa viisastelisin;)
Kannatan sukupuolen kertomista, tosin itselleni sitä neuvoa joutuisin ensimmäiseksi teroittamaan.
- EiPaniikkia
Ei tämän aloituksen tarkoituksena ollut mitään sen enempää, kunhan vain totesin. En etsi treffejä, enkä peräänkuuluta mitään muutakaan, kunhan kirjoitin. Ei kaikkea kannata aina niin yli-analysoida. Tännehän jokainen kirjoittaa, mitä sattuu. Suurinpiirtein
- pikaisestikäymässä
Huomasin tuon saman, että toisina esiinnytään. Minuun osuvia tunnisteita oli useammassakin ketjussa, joista joku olisi voinut luulla,minun kirjoittaneen ne. Siis joku sellainen, joka ei tunne minua tarpeeksi hyvin tietääkseen, etten sellaista tekisi..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 996003
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h804772Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv963025Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p262810Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska262085Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191506Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3351057Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?851028Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚125960- 48764