Teinari äidit

Hahahshs

Mahtaa olla kasvatuksessa vikaa jos päästää 15vuotiaan raskaaksi ! Mahtaa isipappa ja äiti olla onnessaan :D tästä tytöstä ei voinut muuta odottaa ! Kyllä sossu elättää ja kela !

2

284

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anteeksivain

      Lopeta tommonen puhe. Se ei ensinnäkään ole vanhempien asia tuleeko tyttärensä raskaaksi, eivät he ole lapsensa puolesta sinne sänkyyn hypänneet. Eikä teiniraskaus välttämättä ole niin yksinkertainen asia.

      Mutta jos tarkoitat yhdyntää mikä on tapahtunut ihan tietoisesti ilman minkäänlaisia suojia, on se silloin silkkaa tyhmyyttä. Mutta älä jumalauta yleistä asiaa tuollalailla. Tottakai sullakin on mielipiteet mut sanonpahan vaan että mietippä uudestaan ajatustapaas..

    • Muuanmummo

      Entä me varhain isäksi tulleen vanhemmat?
      Kean rahaa nuo saaneet sen mitä vanhemmatkin odottajat ja synnyttäneet. Soskusta ei mitään.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Onko kaivattusi ulkonäkö

      tarpeeksi miellyttävä? 🥕
      Ikävä
      135
      1933
    2. Toivotko koskaan mies...

      Että nähtäis ja aloitettais alusta, puhtaalta pöydältä tutustuminen. Olit oikeassa ei me kunnolla tunnettu. Olin hölmö.
      Ikävä
      126
      1589
    3. Vesikin maksaa, miksei hengitysilma?

      Jatkuvasti itketään ettei ole rahaa mihinkään, mutta tilastojen mukaan rahaa on enemmän kuin koskaan, joten miksei asial
      Maailman menoa
      1
      1486
    4. Satuolennoista tarinointi ei kuulu peruskoulun tehtäviin

      Opetustunteja on muutenkin käytössä vain rajallinen määrä. Eli nämä satuhommat koulun ulkopuolelle vapaaehtoisiin harras
      Maailman menoa
      84
      1403
    5. Svty paska työpaikka

      Elekää kukaan hakeku sinne töihin.
      Suomussalmi
      32
      1361
    6. Kyllä näin 45 vuotiaana miehenä pitää sanoo, että 40-50v naiset näyttää vanhoilta

      Niin väsynyttä, silmäryppyä, harmaata hiusta jne jne
      Ikävä
      128
      1166
    7. Olisin valmis salaisiin tapaamisiin

      Juuri sinun kanssasi mies. Olet saanut minun pääni pyörälle ja ajatukseni pyörimään ympärilläsi. Hittoon velvollisuudet
      Intohimo
      50
      1070
    8. Onko viisikko aktivoitunut

      Taas ruumis !! Viisikko ryskää kukaan ei pärjää
      Seinäjoki
      24
      1059
    9. Lahkokasteen ja kristillisen kasteen erot

      Raamatun mukaan Kristillisessä yhdessä kasteessa Jumala pesee ja puhdistaa ihmisen sydämen ja poistaa perisynnin kirouks
      Kaste
      422
      1011
    10. Olisit voinut olla...

      ....ihan tavallinen ihminen, terve mieleltään ja kropaltaan, hyvä seuraihminen ja luotettava kumppani. Mutta ei, olit n
      Ikävä
      66
      868
    Aihe