Teinari äidit

Hahahshs

Mahtaa olla kasvatuksessa vikaa jos päästää 15vuotiaan raskaaksi ! Mahtaa isipappa ja äiti olla onnessaan :D tästä tytöstä ei voinut muuta odottaa ! Kyllä sossu elättää ja kela !

2

320

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anteeksivain

      Lopeta tommonen puhe. Se ei ensinnäkään ole vanhempien asia tuleeko tyttärensä raskaaksi, eivät he ole lapsensa puolesta sinne sänkyyn hypänneet. Eikä teiniraskaus välttämättä ole niin yksinkertainen asia.

      Mutta jos tarkoitat yhdyntää mikä on tapahtunut ihan tietoisesti ilman minkäänlaisia suojia, on se silloin silkkaa tyhmyyttä. Mutta älä jumalauta yleistä asiaa tuollalailla. Tottakai sullakin on mielipiteet mut sanonpahan vaan että mietippä uudestaan ajatustapaas..

    • Muuanmummo

      Entä me varhain isäksi tulleen vanhemmat?
      Kean rahaa nuo saaneet sen mitä vanhemmatkin odottajat ja synnyttäneet. Soskusta ei mitään.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Onko sulla rakas mitään sanottavaa?

      Lähetä tässä kaivatullesi haluamasi terveiset 💌
      Ikävä
      344
      2764
    2. Vaikea löytää samantyylistä miestä

      Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i
      Sinkut
      178
      2194
    3. Liikenneonnettomuus kuhmo

      Taisi Audi mennä lunastukseen ja pemari kilometritehtaalle
      Kuhmo
      36
      1794
    4. Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!

      Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      279
      1577
    5. Oot sä aika nuorekas...

      Vaikka oot niin vanha!
      Ikävä
      53
      1105
    6. Rasismi ahdistaa.

      Tapasin baarissa oikein lupsakan oloisen miehen, mutta arvomaailma on hyvin erilainen omani kanssa. Hän käyttää n-sanaa
      Sinkut
      273
      940
    7. Martina ja Muhis

      Aamulenkillä yhdessä valmistautumassa suuren päivään,toivottavasti heräsivät toistensa viekusta.Ihana pariskunta❤
      Kotimaiset julkkisjuorut
      248
      806
    8. Näin sut.

      olitpas vanhentuneen näköinen. 😆 mieheltä naiselle
      Ikävä
      65
      733
    9. Oot pelkkä naurun aihe

      🤣🤣🤣🤣🤣 m-n
      Ikävä
      40
      585
    10. Olenkohan tunteideni kanssa yksin?

      Salaa toivon, että sinä nainen luotat minuun niin paljon, että uskaltaisit lähentyä kanssani, vaikka tämä on vähän kiell
      Ikävä
      46
      571
    Aihe