Pakko avautua!

Kyl kaikilta narsisteilta pitäs viedä kaikki lähteet ja jättää ne niin, että joutuvat kohtaamaan oman mitättömyytensä, sillä viisteen, etteivät pääse tekemään ihtemurhaa. Se olisi oikea rangaistus näille typerille otuksille.

Mikään ei ole typerämpää kuin kahdella jalalla kulkeva nasse?!!!
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Entä jos luonnonlähde, se kirkasvetinen sijaitsee nassen omalla maalla. Eräällä maanomistajalla on kaivonrenkain varustettu luonnonlähde.
Olen kysynyt luvan hakea vettä siitä. Itse käyttää johtovettä, vaikka lähde ei ole kovin kaukana hänen talostaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hojkgyt kirjoitti:

Kyl kaikilta narsisteilta pitäs viedä kaikki lähteet ja jättää ne niin, että joutuvat kohtaamaan oman mitättömyytensä, sillä viisteen, etteivät pääse tekemään ihtemurhaa. Se olisi oikea rangaistus näille typerille otuksille.

Mikään ei ole typerämpää kuin kahdella jalalla kulkeva nasse?!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu