Miukumauku hävisi? win vista.

Heippa! koneesta hävisi miukumauku joten en pääse sähköpostiin? olisiko apuja!
9<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Kannattaa vaihtaa suomalainen näppäimistö takaisin jos jenkki on vahingossa tullut käyttöön.

Äänestä

Ei se voi hävitä:D

Äänestä


  • kiinteäon kirjoitti:

    Ei voi. Nappula on kiitneä:D

    on vain maalia namiskan pinnassa.

    Äänestä

On suomalainen?

Äänestä

ota tästä copy & Paste @

Äänestä

ctrl alt 2 tai altgr 2

Äänestä

Kommentoi aloitusta


maukumiukuko kirjoitti:

Heippa! koneesta hävisi miukumauku joten en pääse sähköpostiin? olisiko apuja!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu