Mönkijä vero??

Kuinka paljon mönkijä vero on tieliikennemönkijällä?
258
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Riippuu mönkijästä, iästäsi,paikkakunnastasi, yhtiöstä ja monesta muusta niin ilman näitä tietoja ei voi mitenkään tietää paljonko se on. kannattaa kysyä suoraan sieltä mistä olet aattellu ottavasi, täältä sivustolta et tule samaan vastausta tohon mahdottamaan kysymykseen. ellet anna henkilö tietojasi ja jne että saataisiin laskettua sinulle hinta,mutta se ei ole suositeltava todellakaan.

Äänestä
  • kiitos. no täytyypä sitten kysäistä sieltä:)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mönkkäilijä kirjoitti:

Kuinka paljon mönkijä vero on tieliikennemönkijällä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu