Elikkä siis oon 16 vuotias tyttö. Mulla on ollut koht abaut vuoden aivan hullu vauvakuume. Liikun parivuotta vanhemmassa seurassa, ja nyt kun ympärillä olevat alkavat äideiksi nii se vaa pahentaa oloa. Lisäksi oma äitini on tokaa kertaa raskaana tämän mun vauvakuumeen aikana, ja tekee myös toisen aborttinsa. Tuntuu ku mulla olis enemmän tunteita pelissä ku sillä, itkin ihan hysteerisesti ku sain kuulla et se tekeeki abortin. Tähä on turha tulla kommentoimaa mitää paskaa siitä että olen liian nuori äidiksi, koska tiedän sen ihan itse, mutta silti olen valmis.
Gosh en tiiä mitä teen
mikämuavaivaa
4
<50
Vastaukset
- viisasneuvo
Hankkiudu raskaaks. Jos oot oikeesti valmis niin et oo liian nuori.
- härkänen
Haluutko laadukasta spermaa ???
- huommmm
Ei vielä kannata olla äiti elämä edessä ei voi nauttia nuoruuden ajasta muut itse päättää mitä teet
- vielälapsi
Kaverit raskaana? Pyydä Voitko auttaa heidän lastensa kansaa. En vielä neuvoisi että hankkisi oman lapsen. Mutta toki kaikki eivät pidä villistä nuoruudesta(en ainakaan minä. En myöskään pidä paljoa lapsista... Jotkut ovat siedettävissä) Mutta JOS tulet raskaaksi, niin onnea!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762240Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe391792Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi141563Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2371295Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu631287Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas191106Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv631041- 611006
Wau mikä kroppa Sofialla
Kuva instassa kun on suihkurusketuksessa. Kyllä on muodot kohdallaan, on kuin jumalainen Venus patsas. Eikä ole mitään järkyttäviä lonkero tatuointeja107722