joku vei täältä sanat suustani

kun vähän laitan likalle painetta , hän sortuu ja kaikki huomaa sen , suojelusenkeleitä myöten , en tiennyt että olet niin herkkä
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Voisitko kirjoittaa vähemmän ja asiaa?!

Äänestä
  • ok , en pidä sinusta , enkä todellakaan rakasta

    Äänestä

  • Hienoa, vihdoin rukouksiini vastataan.

    Äänestä

Kun olet kusipäinen, kuten joka päivä, netistä löytyy itsesäälivien naisten tekstejä, kuten joka päivä.

Äänestä

Voi vitsi ;kyllä on jollain luulot.hahaaaa

Äänestä
  • mullla on , mutta teitä monta , minua 1

    joten alakynnessä ollaan koko ajan

    Äänestä

hyvää yötä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tämä_täältä_tähän kirjoitti:

kun vähän laitan likalle painetta , hän sortuu ja kaikki huomaa sen , suojelusenkeleitä myöten , en tiennyt että olet niin herkkä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu