lahjamatka?

olisiko teill" ideoita minkalaista viikonloppumatkaa voisin ostaa avomiehelle lahjaksi. Ajattelin etta voisimme lahtea uutenavuotena jonnekin. Mieluiten suomen rajojen sisapuolella. Olisiko ideoita? Otan niita kiitollisuudella vastaan!! KIITOS
3635
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Olisko mitään jos menisitte kylpylään viikonlopuksi? Vähän hemmottelua kummallekin ja hyvää ruokaa ja aikaa yhdessä...

Äänestä
  • Tai Haikon Kartano Porvoossa ois yks vaihtoehto.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pinja 80 kirjoitti:

olisiko teill" ideoita minkalaista viikonloppumatkaa voisin ostaa avomiehelle lahjaksi. Ajattelin etta voisimme lahtea uutenavuotena jonnekin. Mieluiten suomen rajojen sisapuolella. Olisiko ideoita? Otan niita kiitollisuudella vastaan!! KIITOS

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu