Diivailivat Ruisrockissa ja aiheuttivat naurua muissa kanssaolijoissa, uskomattomia typeryksiä hahahahahhahaha:
Viime viikonloppuna järjestetty Ruisrock oli menestys. Mukana olivat myös Martina Aitolehti ja Sauli Koskinen, joiden käytös herätti muissa bilettäjissä huvitusta.
-Olin hakemassa vippipassiani, niin näin siinä samassa ”jonossa” kyseiset henkilöt. Heillä oli näemmä myös vipit alueelle. Mutta se ei tuntunut riittävän. Sauli ja Martina inttivät minuuttitolkulla kummastellen, että eikö heidän vippeihinsä todellakaan kuulu alkoholia ja ruokaa, Hymylle hekotellaan.
Saulin mukana oli myös miesseuralainen.
Kaksi mitätöntä tolvanaa Sauli ja Martina diivaili
10
<50
Vastaukset
- roskapusseja_repimässä
Oikea lokkiparvi, mutta niitähän riittää kaatopaikoilla.
- vain.yksi.lasi
Martina Winemachine taas viinankipeänä.
- perfact.pari
Saulin mukana óli tosiaan miehekäs seuralainen - Mara.
- Murentaja-Mara
Avokkaat kokoa siro 45. Käsilaukun on parasta olla jättisäkki, jotta a) sinne mahtuu festarien maistelusessioista kerätyt armopalat ja b) kirvesmiehen kourat näyttävät sen rinnalla pienemmiltä. Ei enää sitä pientä mustaa merkkilaukkua, pliis!
- olematonoletus
Murentaja-Mara kirjoitti:
Avokkaat kokoa siro 45. Käsilaukun on parasta olla jättisäkki, jotta a) sinne mahtuu festarien maistelusessioista kerätyt armopalat ja b) kirvesmiehen kourat näyttävät sen rinnalla pienemmiltä. Ei enää sitä pientä mustaa merkkilaukkua, pliis!
Eihän tuolla ollut kuvissa minkään kokoista veskaa.
- Murentaja-Mara
olematonoletus kirjoitti:
Eihän tuolla ollut kuvissa minkään kokoista veskaa.
Hah hah hah! En minä niin väittänytkään. Eihän sillä ollut lompakkoakaan/rahaakaan, kun kaikki piti saada ilmaiseksi. Minne lie "hukannut" laukkunsa. Kuninkaallisillakaan ei ole lompakkoa mukana. Avustaja kantaa usein käsilaukkuakin.
- keksitty
Nyt taisi päästä luikuria. Mitään tuollaista ei ollu havaittavissa
- uo-KV
Lompakkoa? Ei todellakaan.
- Valtomar2
Mutta eihän kv-stara vedä viinaa!? Ai niin, paitsi ilmasta viinaa :D
- ratti.juoppo
Valtomar2 kirjoitti:
Mutta eihän kv-stara vedä viinaa!? Ai niin, paitsi ilmasta viinaa :D
Vain lasi viiniä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762149Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361762Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi111500Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2341265Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu611250Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161079Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv611002- 60983
Wau mikä kroppa Sofialla
Kuva instassa kun on suihkurusketuksessa. Kyllä on muodot kohdallaan, on kuin jumalainen Venus patsas. Eikä ole mitään järkyttäviä lonkero tatuointeja103684