Äiti on ahne

Äitini omii aina mun kaljat ja röökit
51092
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

EN KYL YHTÄÄ IHMETTELE KU SÄ OOT ALA IKÄNEN!

HAH



HAH



HAH
HAH


HAH

HAH






JA VIELÄ KERRAN HAH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Äänestä
  • mahtaneeko olla provo?

    Äänestä

  • ei jaksa innostua kirjoitti:

    mahtaneeko olla provo?

    Eikö täällä muuta tehdä, kun vain pohdiskellaan jonkun viestin provoutta!

    Äänestä

Nyyh, kuinka surullista, äiti 15-vuotiaan vekaransa kaljat ja röökit. Tosi surullista.

Sun äitis on viisas.

Äänestä

moi!
sullapa onki surullinen tarina täällä kerrottavana...yritä kestää ton sun kauheen äites kaa joka yrittää säästää tyttärensä terveyden!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


*Tiina89* kirjoitti:

Äitini omii aina mun kaljat ja röökit

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu