Olen 15v teen videoita... YouTube nimi on SubezPvP... Käykää tilaamassa :3
Youtube kanavani...
subezzi
7
56
Vastaukset
- fgf44
VITUSSA
Säälin sinua.
- EiSinisilmäinen
Tähän voi vastata vain yhden asian:
Ootko tosissas et joku uskoo? -_-
En nyt oikein usko et kukaan tulee tänne mainostaa omaa YT-kanavaansa..Miksi ei kävisi? Suositulla YT-kanavalla voi tahkota helppoa rahaa ja siitähän teineillä on aina puute.
- SubezPvP
Käykää tilaamassa ja tykätkää videostani nimeltä SubezPvP. Kiitos kaikille katsojille.
- EiToDELLAKAANNÄIN
Taas on tultu rainaamaan tilaajia...
- Tyhmäääät
Vitun idiootit! Subezpvp on aika suosittu youtubessa (60 000 tilaajaa (?)). MIKS VITUSSA SE TULIS TÄNNE??? Se tekee pelkkää minecraftiä. Se on ihan paska tyyppi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia
Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell3096682Kysymys muille miehille
Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss653719- 2033066
Kohta katson sun kuvaasi
ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa242737- 741912
- 1461652
Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan
Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a2041630Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?
Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?1201518Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi
jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?1631511- 891398