Ja se ratkaisee kyllä kaiken....l
Kohta se paikka tulee
näinonasia
5<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Ja mikähän paikka on kyseessä.
Ehkä työpaikka? Itsellä sellainen ongelma, kun on hiukan kesänuhaa niin tuli mieleen viime talven nuhaisuus, kun tein töitä isossa talossa. Kun on montakymmnentä ihmistä saman katon alla niin siellä liikkuu myös paljon viruksia. Terveys on tärkeää ja nyt on siirryttävä pienempään ryhmään vaikka se sitten lisääkin "paperitöitä".
Toivottavasti eivät pistäneet sua istumaan tupakkahuoneen viereen. Tällaisiakin juttuja olen kuullut ja henkilölle jäänyt krooninen yskä. Mutta eihän pomotkaan kaikkea kerkeä tekemään ja hoitamaan kuntoon. Kiirettä tuntuu pitävän. Siis oikeaa työtä..
Onhan ne facebook kiireet tärkeitä.
Hyvä jos paikasta ratkee..mulla on nälkä, mä meen syömään ja muuta tekemistä. Olkaahan ihmisiksi tai sitten ei - ihan sama :)