mitä tehrähän

Mitä tehrähän ko kalsarista nousoo savu.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Sammutetaan kalsarit.

Äänestä

Silloon kustahan housuhun ja pikaasesti!

Äänestä

Vieläkö nousee, nimittäin savu.

Äänestä

jäitä housuihin ja pipo päähän jäiden kera.ja tehoo. yks toinenkin konsti olis muutta enpä viiti kertoo

Äänestä

Silloon mennähän takas pohojanmaalle.

Äänestä

Tämä palsta on ehkä väärä näin vaikeisiin ongelmiin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ramaturgi kirjoitti:

Mitä tehrähän ko kalsarista nousoo savu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu