Miksi vitussa yrität heittää hyviä ystäviäni kurkulla ja helvetin isoilla kivillä ja lopuksi vielä näytät vielä helvetin pientä ja likaista kyrpääsi?
Paikka:lähellä poitsilankoulua sijaitsevien kerrostalojen pihalla
Tuntomerkit:en ehtinyt kauan katsoa kun vitun hullu kasapaskaa juoksee kohti sinua
(Onneksi oli mopot muuten oltaisiin vamasti sen outolinnun vaatehuoneessa peräsuolet puhki ja sisäelimet matkalla viroon)
Mutta ne tuntomerkit:valkoinen hihaton,kalju (eihän mikään kusessa kasva!)
Aika pitkä ja laiha
Ei puhunnu mitään
Joten haminalaiset varokaa tätä hullua miestä koska vaikuttaa siltä että ei ole mitään menetettävää kun vaimo/mies on varmasti lähtenyt varmasti ajat sitten menemään jonka ymmärrän ihan helvetin hyvin.
VAROKAA TÄTÄ MIESTÄ!
Mopopojat eikun kiusaamaan;)
Paikka:lähellä poitsilankoulua sijaitsevien kerrostalojen pihalla
Tuntomerkit:en ehtinyt kauan katsoa kun vitun hullu kasapaskaa juoksee kohti sinua
(Onneksi oli mopot muuten oltaisiin vamasti sen outolinnun vaatehuoneessa peräsuolet puhki ja sisäelimet matkalla viroon)
Mutta ne tuntomerkit:valkoinen hihaton,kalju (eihän mikään kusessa kasva!)
Aika pitkä ja laiha
Ei puhunnu mitään
Joten haminalaiset varokaa tätä hullua miestä koska vaikuttaa siltä että ei ole mitään menetettävää kun vaimo/mies on varmasti lähtenyt varmasti ajat sitten menemään jonka ymmärrän ihan helvetin hyvin.
VAROKAA TÄTÄ MIESTÄ!
Mopopojat eikun kiusaamaan;)
Vastaukset 21
Vanhimmat
Nii vittu! Jos sinä vitun virolainen persereikä vielä kerrankin lähestyt uhkaavasti minun helvetin kova äänistä mopedia taikka ystäviäni, nii lähetän sut säkissä siperiaa... Ja voit pitää kurkut ja muut vihannekset aivan rauhassa jääkaapissasi, kun et paskoilla heittotaidoillasi osu :):)
Terv. Yksi niistä mopopojista ;)
Luultavasti kyseinen henkilö asustaa tossa minun naapurissa senverran tutulta tuo meno kuulostaa!
Huonoa suomea puhuva virolainen, kalju ja liikkuu usein kahden pienen koirankanssa...
Jakaa poitsilassa postia, autoja kivittännyt monesti ja ollut poliisin kanssa juttusilla monesti samoista syistä.
Miehen nimi on mun mielestä AIN. Ja asuu juuri siinnä viimeisessä kerrostalossa. Joskus kun itsekin olin mopoiässä nii kananmunia sun muuta satanut niskaan. Välillä jopa tyrkyttää niitä kahta koiraansa mopon alle jos ajaa ohi. Joku vois melkee sen toteuttaa mitä kavereiden kanssa mietittiin että mopon kyytin kaks ja kyydissä olevalle vaikka pesari ja kunnolla vaan takaraivoon kun ajaa ohi. :D mutta voi melkein kyseinen mies alkaa sen jälkeen pahempaakin kun kananmunien heittelyyn. Ite yleensä kiersin sen jälkee sen pyörätien ihan suosiolla tai ajoin ainakin kiltisti siintä ohi. Ja vaikka tuli vastaan nii mulkkas vaan vitun vihasesti mutta ei muuta. Painuis takas sinne mistä tulikin jos ei saa edes mopolla ajaa rauhassa kyseistä pyörätien pätkää mikä on myös SALITTU MOPOILLE !
"Ite yleensä kiersin sen jälkee sen pyörätien ihan suosiolla tai ajoin ainakin kiltisti siintä ohi."
Mikäpä esti,ettei aiemmin voinut kiltisti ajella ohi ? Piti provosoida ?
Ongelmia siis molemmin puolin.
No yleensä siitä tuli ajettu jotain 30-40kymppiä ohi ja vaikka ajoi suunnilleen kävely vauhtia ohi nii kyllä sieltä niitä kananmunia silti lensi välillä. Mutta vittuun tommoset hullut kun mopollakaan saa ajaa. Ja nyt sä alat puollustelee tätä miestä. Sama asia kun minä alkasin sua kivittää ku ajeltte meijän ohi. Mutta voi vika olla myös mopoilijassa. Mutta silti tarvi koko jääkaappia tyhjentää niskaan. Tulis mielummin kiltisti sanomaa että ajaisitko vähän nätimmin.
Ei niitä koiria rangaista tarvitse vaan omistajaa. Ei ole koirien vika jos hihnan toisessa päässä on aivoton apina.
Tietenkään siellä mopon sarvien takana ei ole mitään vikaa, eihän?
Ma syön tollazii mopopoikii aamiaisex!
Minä syön mopoja ja paskannan kettinkiä !
poitsilassahan se sekopää asuu. ei kuulemma naapuritkaan pidä siitä.
miksi näitä tämmösiä otetaan suomeen? vaarallisia itselleen ja muille
Minusta ihan kiva jos saa mopo pojat kurii kusisvaikka tankkii.mopo pojat on perseestä.
meeppä rimpauttamaan sen ukon ovikelloa. on kuulemma yksinäinen. teilla on varmasti paljon juteltavaa.
t. mopopojat hiljentäkää ajokkejanne
Siis jakaako postia vai mainoksia? Eri asia eri firma!
Kyl sie sen tierät kun häl kulkee koirat mukan, hullu kuiten.
Kuunaan lukenut tätä. Vain otsikko on hairinnä. Mikä häiskä tuo viron paskane palleroinen sih on?
lueppa ylempää
Ei ole mikään paskiainen, tolkullinen mies on. Jollain muulla se iso pyörä heittää kuin tällä kaverilla.
Ain on kyseisen idiootin nimi ja todellakin täysin hullu äijä.Huom .Oli jakamassa ilmais jakelu lehtiä..Mutta eipähän ole enään loppui noin viikko sitten jako homma kuulemani mukaan .....Sillä klani kaalilla ei ole yläkerrassa ketään kotona ja voi odottaa hänen taholtaan aivan mitä tahansa tapahtuvaksi....Ihmettelen kuinka täys hullu saa kulkea täällä vapaasti ja tehdä älyttömiä tekosiaan kaikille kulkijoille.Ei muuta kuin postimerkki perseeseen ja takaisin sinne mistä on tänne tullutkin.