Käytetty lomalutka

Lomalutka

En tiedä mikä siinä on kun ulkomailla sitä tuntee olonsa niin himokkaaksi, pohdiskelen mielessäni ja siemailen auringonvarjon alla jääkylmää mansikka daiquria. Olen vanhempieni mukana vuosittaisella ulkomaanreissulla Espanjassa, eikä poikaystäväni Ville päässyt taaskaan töiltänsä mukaan. Eipä sillä, että se minua paljoa haittaisi, koska suhteemme on viime aikoina rakoillut baari-iltojen tullessa kuvioihin täytettyäni 18-vuotta. Pitkät vaaleat hiukseni ja isot kiinteät rintani keräävä auttamatta katseita. Toisaalta kaipaisin kyllä kuumaa peuhaamista pukukopissa ja Villen kyltymätöntä seksin nälkää.

Havahdun ajatuksistani, kun jääkylmää mansikka daiquiria valahtaa valkoisten bikinieni yläosaa pitkin rinnoilleni ja saa nännini nöpöttämään. Tiedossa on auttamatta bikinien vaihto hotellihuoneessa. Vetäisen varvassandaalit jalkaan ja lähden kohti huonetta. Matkalla törmään muutamaan suomalaiseen mieheen, jotka olen noteerannut jo aikaisemmin lomani aikana. Heidän silmänsä porautuvat sotkuisten bikinieni alta nöpöttäviin nänneihini ja tiedän että he ovat nyt viimeistään noteeranneet minutkin. Jatkan himokkaana omaan hotellihuoneeseeni ja heittäydyn suoraan sängylle hieromaan itselleni niin kaipaamani orkut. En ole aikaisemmin kiinnostunut itseäni vanhemmista miehistä, mutta noissa kahdessa oli sitä jotain tai sitten pieni hiprakka ja kuumuus on sekoittanut pääni.

Kaivan matkalaukusta entistä pienemmät bikinit päälle kiusoitellakseni miehiä, lisäksi sipaisen punaa huulilleni. Salaa mielessäni toivon, että miehet istuvat yhä samassa paikassa. Kävelen itsevarmana takaisin ja hihkaisen mielessäni ilosta kun näen miehet yhä paikallaan. Toinen heistä pyytää minua istumaan seuraksi. Alkoholi on tehnyt minusta rohkeamman, joten päätän suostus pyyntöön. Tuoleja ei ollut yhtään vapaana, joten ratkaisuna istahdan toisen syliin.

Muutaman drinkin jälkeen tunnen yhä rentoutuvani. En ole voinut olla huomaamatta kuinka miehen käsi on useampaan otteeseen hivellyt muka salaa himokkaasti pakaroitani. Joka kerralla värähdän ja tunnen alapäässäni yhä kovenevaa kuumotusta. Enkä ole välttynyt tuntemasta miehen puolikovaa elintä pakaroideni alla. Siirrymme miehen kanssa kahden tämän huoneeseen. Syyllisyys mahdollisesta syrjähypystä alkaa painaa mieltäni ja yritän aloittaa sittenkin rauhoittamaan touhua. Hotellin oven sulkeutuessa mies kuitenkin riuhtaisee minut sängylle ja sanoo tiukasti, että pikkulutkan tulisi totella setää. Pieni pelkotila valtaa mieleni ja vastaan: "Kyllä setä", miehen tukistaessa vaaleita hiuksiani ja painaen päätä sänkyyni. Samalla hiuksista kiinni pitäen mies alkaa repimään bikinien alaosaa pois. Elin turvonneena hän himokkaasti tutkii joka sopukkani. Paikkoihini tyytyväisenä hän alkaa työntämään sormiaan sisääni. "Pikkulutka on tiukka" kuulen hänen sanovan tyytyväisenä. Pian huomaan hänen siirtyvän koskemattoman pyllynreikäni puolelle. Kavahdan, mutta ote hiuksissani pitää, itsevarmoin ottein sormi pyörii reikani ympäri ja työntyy pian muutamia senttejä sisääni. Yrittäessäni työntyä pois ote hiuksissani tiukkenee ja mies huutaa murahtaen, että pikkulutkan on miellytettävä setää. Pian anna reikäni rentoutua sedän käyttöön.

Sormileikkien vuoro on ohi ja mies riisuu housunsa. Boksereiden alta paljastuu isoin näkemäni elin, joka sykkii kovana. Alapäässäni kuumottaa yhä enemmän. Mies ohjaa hiuksistani suuni kohti munaansa ja käskee lutkan imeä. En ole tottunut tekemään syväkurkkua, mutta miehen kädet ohjaavat rytmikkäästi päätäni. Alan kakomaan ja vedet valuu silmistä, mutta rytmi ei hellitä.

"Ei ole lutka tainnut tottua näin isoon", mies sanoo naurahtaen. "Sedän täyttyy laittaa lutka kiinni, jotta nuori pimppi pysyy paikoilla", mies jatkoi ja kaivoin yöpöydän laatikosta narua. Mies sitoo minut varmoin ottein mahalleni sänkyyn ja sitoo kädet ja jalat kulmiin. "Lutka pitää saada kosteammaksi setää varten", hän toteaa kopeloiden alapäätäni. Kokenein ottein mies pyörittelee klittaani sormin ja alta aika yksikön tunnen orgasmin tekevän tuloaan ja alapääni juoksee nesteestä. Mies hakee tyynyn alleni, jotta perseeni sojottaa haluttavan pyöreänä. Välittömästi hän työntyy minuun, saaden minut kiljahtamaan. Miehellä on ehdottomasti suurin ikinä, työnnöt käyvät kivun ja nautinnon rajamailla. Mies ähkii päälläni ja hetken minua eläimellisesti astuttuaan hän alkaa sormin taas puuhata pyllynreikäni kimpussa. Kiihkon vallassa alan pelätä pahinta, että pian vuorossa on koskematon reikäni. Yritän kiemurrella, mutta köydet vain hiertävät pahemmin ranteideni ympärillä. "Lutka on paikallaan", mies ärähtää ja sivaltaa kämmennellään kipeästi pyllyäni. Inahdan ja mies alkaa pikkuhiljaa työntyä perseeseeni. Tiedän ettei minulla ole vaihtoehtoja ja lopulta tarjoan kiltisti persettäni ja yritän rentoutua. "Hyvä huora", mies tokaisee. Tunnen kuinka perseeni puristaa terskaa tiukasti ja saa miehen huohottamaan ja lopulta päästämään lämpimän lastinsa perseeseeni.

Pian kuulen kuinka hotellin avainkortti käy ovessa ja....

10

5245

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Lomalutka

      "Tule Jarno säkin koeajamaan lutka", mies sanoo ja rojahtaa tyytyväisenä päältäni.
      Jarnoa ei selkeästi tarvinnut kahta kertaa käskeä. Jarno sivelee ja lätkii vuorotellen käytettyä persettäni himokkaasti. "Tää huorahan on läpimärkä", hän huudahtaa. "Lutkan pitää pyytää toistakin setää astumaan", Jarno jatkaa. "Ole kiltti ja astu minut, setä", huokaisen hiljaa.

      Jarno työntyy kiimaiseen pilluuni raivokkaasti, tämä tuntuu vielä kookkaammalla kuin esimmäinen mies, pohdin. Olen iloinen, että saan nauttia normaalista panosta ja pyllyparkani jätetään rauhaan. Huomaan pian kuitenkin sivusilmälläni kuinka vierestä seuraavan miehen elin alkaa uudelleen kasvaa täyteen mittaansa. Hän aloittaa runkkaamaan ja seuraa katse kiimaisena kun voihkin Jarnon käsittelyssä. "Pitäiskö meidän Jarno näyttää lutkalle mitä seuraa, kun kulkee setien edessä pikku pikku bikineissä ja tarjoaa persettään kun mikäkin horo", toinen mies sanoo naurahtaen. Arvasin mitä tuleman pitää, tulen olemaan kahden miehen panopuuna. Pelkkä ajatuskin saa pyllynreikäni supistelemaan.

      Pian Jarno vapauttaa ranteeni ja jalkani kulmista ja sitoo puolestaan käteni selkäni taakse. Jarno asettuu makaamaan selälleen alleni. Pian kuulen, kuinka toinen mies alkaa lähestyä pahaenteisesti takanani. "Onko lutka valmiina", hän huohottaa ja alkaa työntyä taas sisään pyllyyni. Miehet tarraavat lujaa lantiostani, joten vaihtoehtoja ei tunnu jäävän, kuin vastaanottaa lutkan tavoin kummatkin elimet reikiini. Tunnen kuinka molemmat miehet huohottaen jyystävät kumpaakiin reikääni. Häpykumpuni hankaa kuitenkin ihanasti Jarnoa vasten ja pian tunnen orgasmin lähestyvän. Miehet huomaavat nautintoni ja kiihdyttävät rytmiä. Taistelen taas kivun ja nautinnon rajamailla ja pian antaudun jumalattoman orgasmin voimaan ja päästän nesteet Jarnon päälle. Miehiä tilanne kiihottaa selkeästi lisää ja pian kummatkin alkavat olemaan laukeamispisteessä. Molempien valutettua spermat päälleni, miehet romahtavat sängylle ja pyytävät hakemaan jääkaapista huurteiset bisset. Tämän käytetympää ja kiimaisempaa oloa minulla ei ole koskaan ollut. Puen bikinit nopeasti päälleni ja suuntaan omaan hotellihuoneeseen aivan kuin mitään ei olisi tapahtunut.

      • 17v

        Vierasta mustaa tuntematonta. Olen 19v neito ja halun kokemuksia. Joskus olen ulkomailla vanhempien miesten kippa kivana. Kyllä raiskat porukalla.


      • 17v kirjoitti:

        Vierasta mustaa tuntematonta. Olen 19v neito ja halun kokemuksia. Joskus olen ulkomailla vanhempien miesten kippa kivana. Kyllä raiskat porukalla.

        Vaimoni lähti tyttökaverinsa kanssa lomalle etelään. Sovittiin että etelässä saa sitten jakaa pillua minkä ehtii. Mutta ei suomalaisille. Sanoin mustien olevan hyviä siihen. Eivät tulisi koti kaupungissa kadulla vastaan. Hyvä vitsi siis.


    • 12v_tyttö

      Älyttömän hyvä, laukesin viisi kertaa tätä lukiessani.

      • Runkke

        Perv?


      • Kiva kuulla. Millaisista jutuista pidät?


      • Ketteräkettu

        Ihan törkeen ihana *.* pillu märkänä sai lukea


      • Kerro pari hyvää tarinaa joita tykkäät lukea.


    • Mun tyttö on kirjastolutka. Me oltiin ruokatunnila kahdestaan kun ne tuli kysyy meiltä mennäänkö me koulun jälkeen kirjastoon. Tai multa ne kysy oikeesti. Niiden kulttuurissa mies on se joka päättää ja jolta kysytään. Mä katoin tytöä, se näytti sillmillään että kyllä. Mä sanoin niille jätkille että kyllä me mennään. Mä tiedän mitä sielä tapahtuu. Me istutaan sielä. Ne tulee meidän luokse. Sillä yhdellä ja mulla on handsfree korvassa. Mä soitan sille. Jos mä varoitan niin ne kuulee. Mä kuulen samalla mitä ne tekee mun tytön kanssa. Niin se menee. Ne nai mun tyttöä sielä kirjastossa ja mä pidän vahtia.

    • naisnarttu42v

      Samajuttu aina lomamatkoilla , mut viimeaikoina oot tullut huomattavasti varovaisemmaksi koska turisteja käy miljoonia ja noi jätkät panee kaikkea mikä liikkuu , likkakaveri sai klamyrian ja olihan kotona selvitetävää . Olkaa varovaisia .

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Moni islamilainen maa on jo kieltänyt burkat ja nigabit

      mm. Marokko, Tunisia ja Turkki. Miksi he ovat sen tehneet? No perusteet ovat selkeät ja yhteneväiset: turvallisuus, yhte
      Maailman menoa
      148
      2717
    2. Vain puolet SDP:n kannattajista luottaa puoluejohtoon häirintäkohussa

      Ja SDP on ilmoittanut, että ainoa rangaistus häirintään syyllistyneille kansanedustajille on puhuttelu - aina sama. Eli
      Maailman menoa
      108
      2168
    3. Persujen vaalilupaus oli euron bensa

      Nyt puhutaan jo kolmen euron bensasta. Kyseessä on Suomen historian törkein vaalipetos.
      Maailman menoa
      41
      1793
    4. Maataloustuet perittävä korkojen kera takaisin

      Yrittäjiltä jotka ovat myyneet tuotantoaan ulkomaille. Veronmaksajan kustantama tuki on tarkoitettu elintarvikkeiden hi
      Maataloustuki
      41
      1634
    5. Kyllä mies pakit kestää

      Herranen aina nyt poijat! 😃 Jos pelkäätte pakkeja noin paljon niin hamekangasta hakemaan. Oon ite saanut useammatkin n
      Ikävä
      60
      1526
    6. Palomestari sytytti tulipalon Kankaanpäässä

      Kankaanpää ei yllätä koskaan. Oukarinkadulla syttyi rivitalossa tulipalo toukokuussa 2024. Nyt sen sytyttäjää syytetään
      Kankaanpää
      31
      1274
    7. Kuka on Farmi Suomi Riiko?

      Farmi Suomi -realityssä Riiko Sakkinen on saanut paljon tv-aikaa. Riikon ajatuksia ja toisten nokittelua sekä lopulta pe
      Tv-sarjat
      13
      1201
    8. Topi osti Askon

      Hieno mies. Pelastaa työpaikkoja. Kiitokset myös emännälleen, joka pitää isännän virkeänä. https://www.is.fi/taloussan
      Maailman menoa
      60
      1168
    9. Vastuuhenkilöt

      Ketkä ovat Lapuan Kotiasunnot-yhtiön tili- ja vastuuhenkilöt? Nimet kehiin, julkista tietoa.
      Lapua
      64
      1134
    10. Kastaa ja upottaa on eri sanat

      Kastaa ja upottaa on eri sanat ja niillä on eri merkitys. Eikä Jeesusta haudattu upottamalla maahan kaivettuun kuoppaan
      Kaste
      172
      859
    Aihe