nuorelle miehelle..

Haluan sua niin, enemmän kuin mitään pitkään aikaan.
En kehtaa sitä sulle tunnustaa, vaikka varmaan tiedätkin jo pelkästä katseesta mitä päässäni liikkuu.
Sain jo maistiaisen susta, olisin valmis revanssiin.
Sun ruskeita silmiä on vaikea unohtaa..
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mistäs voisin sut tunnistaa?

Äänestä
  • No,
    Aloitetaanko vaikka siitä että missäs päin itse asut?

    Äänestä

Jos olet kova täti uimaan niin revanssi passaa.

Äänestä
  • En ole kova täti uimaan, mutta lämmin suihku hyvässä seurassa olisi kivempi vaihtoehto.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


eräsNainen_ kirjoitti:

Haluan sua niin, enemmän kuin mitään pitkään aikaan.
En kehtaa sitä sulle tunnustaa, vaikka varmaan tiedätkin jo pelkästä katseesta mitä päässäni liikkuu.
Sain jo maistiaisen susta, olisin valmis revanssiin.
Sun ruskeita silmiä on vaikea unohtaa..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu